Redakce REGIONZAPAD.CZ

+420 773 200 530 obchod@uniweb.cz www.region24.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit

Sady klíčů pro domácí i profesionální použití

Sada klíčů je nezbytný základ dílny i garáže každého, kdo se zabývá opravami různých zařízení nebo je jen kutilem, jenž si rád provádí údržbu svépomocí. Kromě toho jsou různé sady klíčů nezbytným nářadím v jakékoliv dílně.

2

Před 6 dny

Hledáte způsob, jak využít svůj obytný vůz v době koronaviru?

Přinášíme několik tipů, jak (ne)cestovat s obytným vozem v době pandemie. K čemu jinému ještě obytňák využít?

2

Před týdnem

5 tipů, jak ušetřit na povinném ručení - ušetřete tisíce korun ročně!

Již z názvu povinného ručení je patrné, že se jedná o povinnost. Každý vlastník motorového vozidla, které je určeno k pohybu po silniční komunikaci, má ze zákona povinnost vůz pojistit. Ne vždy se ale jedná o zanedbatelnou částku. Jak na povinném ručení ušetřit? Jak a kde lze získat nejlevnější nabídku povinného ručení online?

15

Před týdnem

Chcete si pořídit novou pračku nebo sušičku? V Elektro Efektu teď najdete obojí se slevou

Udělejte si radost a ušetřete až 9 500 Kč při koupi pračky a sušičky SAMSUNG! K nákupu dostane navíc dárek v hodnotě 549 Kč ZDARMA!

13

Před 2 týdny

Bydlíte v Karlovarském kraji? Ušetřete až 170 000 Kč díky dotacím z programu Nová zelená úsporám!

Chcete i vy chytře vyřešit úsporu energie ve vašem bytě nebo rodinném domě? Čtěte více.

0

Před 3 týdny

Jak vybrat vhodný pozemek pro stavbu rodinného domu?

Chcete nový dům a hledáte pozemek na prodej? Který pozemek je pro vás ten nejlepší a co byste měli při výběru zohlednit?

7

Před 3 týdny

Jak efektivně vydenzifikovat každý kout v místnosti? To poradí ÚKLID PRESTO!

Hledáte někoho, kdo vám v Karlovarském kraji ekologicky a účinně vydenzifikuje všechny interiéry doma nebo na pracovišti? Máme pro vás dobrou zprávu!

10

Před 3 týdny

Jak si správně vybrat toustovač?

Také kvůli epidemii koronaviru si začíná čím dál tím více čechů vařit doma. Často se pak stane, že spousta domácností zjistí, že vlastně vybavení jejich kuchyně již nepatří k nejnovějším a spousta věcí by již potřebovala obměnu. Co třeba takový toustovač? Jde sice o jednu z nejobyčejnějších součástí každé kuchyně, ale často se rovněž jedná i o jedno z nejpoužívanějších náčiní. Jak si tedy vybrat nový toustovač, abyste za své peníze dostali to nejlepší co můžete? Poradíme vám!

13

Před 3 týdny

Jak získat kvalifikované pracovníky z Ukrajiny

Nábor kvalifikovaných zahraničních pracovníků je administrativně i časově poměrně komplikovaný. Z tohoto důvodu je vhodné využít vládní programy.

17

Před 4 týdny

Máte rádi Japonsko? Tohle jste možná o Japonsku (a japonštině) nevěděli

Co vás napadne, když se řekne Japonsko? Země vycházejícího slunce, sushi, judo nebo gejša? To jsou možná ty klasické věci, o kterých máme my Evropané povědomí. Ale Japonsko toho nabízí mnohem víc.

2

Před 4 týdny

Potřebujete vyčistit nebo opravit kanalizaci v Karlových Varech a širokém okolí?

Instalatérská pohotovost Vyčistíme-potrubí.cz pracuje s profesionální technikou a zajišťuje stoprocentně odvedenou práci.

14

Před měsícem

7 výhod Skinny girls Collagenu s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou

Skinny girls Collagen je bio-aktivní, to znamená, že tělo jej vstřebává tak, jako by si jej vyrobilo samo. V jednom balení Skinny girls Collagenu najdete 30 sáčků mořského bio-aktivního hydrolyzovaného kolagenu z mořských ryb.

0

Před měsícem

19 super tipů na dárek pro muže

Zdá se, že sezóna rozdávání dárků nikdy nekončí, ať už jsou to narozeniny, výročí nebo Vánoce (jo, pěkně rychle se k nám připlížily). Díky nepřetržitým oslavám je těžké vždy přijít s chytrými dárky pro muže ve vašem životě, ať už je to váš otec, bratr, manžel nebo dokonce syn.

12

Před měsícem

Plzeňský catering je hrdým dodavatelem cateringových služeb pro FC Viktoria Plzeň

Cateringový servis firma realizuje ve VIP prostorách DOOSAN ARENY.

13

Před měsícem