Redakce REGIONZAPAD.CZ

+420 773 200 530 obchod@uniweb.cz www.region24.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit

Západní Čechy: Rodinný ráj pro kempování s dětmi

Zažijte kouzlo kempování v srdci západních Čech, kde se příroda, historie a dobrodružství spojují v dokonalou harmonii. Tento region, známý svými rozlehlými lesy, křišťálovými jezery a pohádkovými zámky, je ideálním místem pro rodiny, které hledají únik od každodenního shonu a chtějí sdílet nezapomenutelné chvíle s dětmi pod modrým nebem.

7

Před 7 měsíci Redakce REGIONZAPAD.CZ

Jak vybrat matraci?

Matrace se vyrábějí z mnoha různých materiálů, které se mezi sebou liší například tvrdostí, životností nebo flexibilitou.

0

Před 7 měsíci Redakce REGIONZAPAD.CZ

Vydejte se na epické dobrodružství: Analýza hratelnosti automatu

Automaty jsou jedním z nejvíce oblíbených typů hazardních her, které lákají hráče v kasinech po celém světě. Mezi mnoha dostupnými možnostmi stojí automat "Gates of Olympus" v popředí.

3

Před 11 měsíci Redakce REGIONZAPAD.CZ

Nejlepší online podnikatelé v České republice: Co je dělá úspěšnými?

Vítejte v České republice, zemi, která je známá svým bohatým kulturním dědictvím, nádhernými památkami a teď také rostoucím vlivem online podnikání. Česká republika se stala důležitým hráčem ve světě online her a podnikání, především v herním průmyslu.

3

Před 12 měsíci Redakce REGIONZAPAD.CZ

Ohřejte své bydlení s krbovými vložkami: Skvělá kombinace estetiky a funkčnosti

Krbové vložky představují vynikající prostředek pro vytvoření pocitu tepelné pohody ve vašem domě a současně přinášejí elegantní a příjemné prostředí.

4

Před 12 měsíci Redakce REGIONZAPAD.CZ

5 nejčastějších mýtů o půjčkách. Jsou skutečně nevýhodné?

Mohlo by se zdát, že informace kolem půjček, ať už bankovních či nebankovních, jsou naprosto jasné a srozumitelné. Ovšem není to tak docela pravda. I zde existuje hodně různých mýtů a zavádějících informací, kterým ještě lidé stále věří. Je na čase některé z nich vyvrátit.

4

Před 12 měsíci Redakce REGIONZAPAD.CZ

Pět tipů na nové hobby

S blížícím se létem může člověk zatoužit po menší změně, kupříkladu po novém hobby, jež by podtrhlo, že jsme se konečně probudili ze zimního spánku. Nemusí jít vyloženě o venkovní aktivitu, prostě jen o něco zajímavého a nového, a právě na takové hobby se v tomto článku podíváme.

3

Před 12 měsíci Redakce REGIONZAPAD.CZ

Proč navštívit Mikulov a Luhačovice? Čeká na vás dobré víno, odpočinek a malebná architektura

Toužíte po klidné a pohodové dovolené v příjemném prostředí? Nezáleží na tom, zda se chystáte na týdenní dovolenou nebo jen prodloužený víkend, pobyt v Mikulově a Luhačovicích je vhodnou volbou v obou případech. Jaká lákadla tato dvě města mají a kterému dáte přednost?

7

Před rokem Redakce REGIONZAPAD.CZ

Tour de France: 3 nejtěžší etapy v dějinách závodu

Tour de France tradičně patří mezi nejsledovanější sportovní události v roce. Letošní 110. ročník se uskuteční od 1. do 23. července. Zahájení akce se nám tedy pomalu, ale jistě blíží, což vybízí k nahlédnutí do archivů nejslavnějšího cyklistického závodu. Připravili jsme si pro Vás článek o 3 nejnáročnějších etapách v historii Tour de France.

7

Před rokem Redakce REGIONZAPAD.CZ

Čistička vzduchu jako efektivní pomocník v domácnosti alergiků

Pokud trpíte alergiemi, jistě znáte pocit neustálého boje s prachem, pylem a dalšími nečistotami v ovzduší. Ty mohou zhoršovat symptomy a způsobovat různé problémy s dýcháním. Proto by vám doma neměla chybět čistička vzduchu, která zlepší kvalitu ovzduší ve vašem domově.

8

Před rokem Redakce REGIONZAPAD.CZ

Jak ošetřit dřevěný zahradní nábytek: praktické rady a tipy

Dřevěný zahradní nábytek je oblíbeným prvkem pro mnohé zahrady a terasy. Jeho tradiční vzhled, kombinace přírodních materiálů a dlouhá životnost činí dřevo ideálním materiálem pro zahradní nábytek. Zdroj obrázku: mickyteam / Shutterstock.com

8

Před rokem Redakce REGIONZAPAD.CZ

Sázení na sport během vrcholu sezóny

Sportovní sázení je vzrušující způsob, jak lze ještě více obohatit akční vrchol sezóny různých sportů. Radost ze správné předpovědi výsledku zápasu a potenciální velké výhry je autentickým sportovním zážitkem pro každého, ať už jste vášnivým fanouškem, nebo jen příležitostným pozorovatelem.

4

Před rokem Redakce REGIONZAPAD.CZ

Art deco styl má stále své čestné místo v českých domácnostech

Styl art deco byl populární ve dvacátých a třicátých letech 20. století. Čím je tento styl výjimečný, co je pro něj typické a proč na něj i v současné době spousta českých domácnosti nedá dopustit? Domácnosti zařízené v tomto stylu působí luxusním dojmem a nebojí se výrazných barev a doplňků.

2

Před rokem Redakce REGIONZAPAD.CZ

Jak vyjednat nejlepší cenu za ojeté auto

Chcete koupit ojetý vůz a zároveň ušetřit? Jak vyjednat nejlepší cenu? Jaké použít argumenty a jak prodávajícího přesvědčit ke snížení ceny? Tyto otázky si jistě pokládá nejeden zájemce o ojetý vůz. Poradíme vám jak na to!

5

Před rokem Redakce REGIONZAPAD.CZ