Redakce REGIONZAPAD.CZ

+420 773 200 530 obchod@uniweb.cz www.region24.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit

Profesionální LED svítilny jsou důležitým loveckým vybavením

Zatímco s klasickými svítilnami si vystačíme v případě, že jdeme stanovat nebo když nejde elektrika, profesionální lovci potřebují něco lepšího. Protože čím lépe v noci uvidí, tím větší je zajištění bezpečnosti při lovu.

5

Před 3 týdny

Investice do zlata, nebo investice do kryptoměn? Co se rychleji zhodnotí?

Kryptoměny za poslední rok nabývají na oblíbenosti a minimálně o bitcoinu již z médií zaslechl pravděpodobně každý. Otázkou však zůstává, zda se investice do této alternativní měny opravdu vyplatí. Stále zde existují konzervativnější způsoby investic, jako jsou právě drahé kovy. Jaké zhodnocení lze tedy očekávat? A jak se vlastně do kryptoměn investuje?

4

Před měsícem

Kožené sedací soupravy z Itálie

Sedací soupravy tvoří pomyslný střed obývacího pokoje a povznesou na novou úroveň i reprezentativní prostory a manažerské kanceláře. Investice do kvalitní sedací soupravy se vám mnohonásobně vrátí. Jen si představte, jak pohodlně se vám na ní bude sedět. Ani vaši hosté a obchodní partneři nebudou skrývat své nadšení! Pojďte se seznámit s výhodami kožených sedacích souprav, které vznikají pod rukama šikovných italských řemeslníků.

3

Před měsícem

Pánské softshellové bundy: Co všechno brát v potaz při jejich nákupu

Bez kvalitního oblečení se neobejdete jak při běžném chození, tak i v zaměstnání. Oděvy musí v podstatě splňovat dvě velmi důležité funkce. Na jednu stranu ladí váš outfit, na stranu druhou vás chrání před rozmary počasí. Tyto dva aspekty musí splňovat prakticky jakékoli svrchní oblečení, o tom nemá cenu diskutovat. Asi nejvíce se nezbytnost ochrany před vlivy podnebí skloňuje u bund. Výbornou volbu představují především ty softshellové. My se právě z toho důvodu podíváme v následujících řádcích

6

Před 2 měsíci

Potřebujete komplexně řešit bezpečnost práce? Zvolte profesionální služby

Každá firma musí určitým způsobem řešit bezpečnost práce. Jsou na to stanoveny zákonné normy, které je nutné dodržovat. Zaměstnanci zkrátka musí mít vytvořeny bezpečné pracovní podmínky. Abyste mohli zajistit a deklarovat tuto bezpečnost, je možné se v tomto ohledu obrátit na profesionály.

5

Před 3 měsíci

Praktická řešení pro váš automobil? Vyřešte zabezpečení nebo garážování

Provozujete-li motorové vozidlo, jistě víte, že je s tím spojena celá řada věcí. Kromě pravidelného servisu, který nám zajistí, že bude vozidlo bez problému dlouho a dobře fungovat, tak je tady také otázka toho, že bychom o něj nechtěli přijít. V takovém případě se nám hodí nějaké to zabezpečení. Určitě také stojí za to uvažovat nad možností garážování.

5

Před 3 měsíci

Dokonale útulný interiér díky příjemnému posezení a krbovým kamnům

Přemýšlíte, co byste změnili na svém stávajícím interiéru? Nebo si právě zařizujete interiér kompletně nový? V tom případě pro vás máme pár tipů, které dokáží udělat z moderních prostor, jež někdy mohou působit trochu chladně, dokonale útulné bydlení, kde se budete cítit za všech okolností příjemně.

4

Před 3 měsíci

Obytňáky Plzeň spouští novou prodejní kolekci obytných vozů značky Sunlight

Prodej nové kolekce začne od roku 2021.

0

Před 4 měsíci

5 důvodů proč si pořídit fotovoltaiku (FVE) na váš dům

Uvažujete o fotovoltaické elektrárně na střechu vašeho domu? Chcete ušetřit za energie? Chcete získat dotaci? Čtěte více.

0

Před 4 měsíci

Tipy na tradiční hračky pro děti

Vánoce jsou už v podstatě za rohem a mnozí z nás už mají Ježíška doslova v kapse. Uspokojit požadavky dětí nebývá mnohdy vůbec jednoduché. Navíc jako rodiče určitě nechcete kupovat pouze dárky elektronického charakteru, u nichž by vaše děti pouze mrhaly drahocenným časem. Na trhu se nachází velké množství různých hraček, které dokážou zaujmout a udělají dítěti velkou radost. Podívejme se tedy na některé z nich. Tipů pro vás máme hned několik.

5

Před 4 měsíci

Vyrážíte do přírody? Na tuto výbavu byste neměli zapomenout

Aktuálně to vypadá, že koronavirová pandemie tak nějak nespěje ke svému konci. Naopak se blíží třetí vlna, která může být silnější a delší. Přesto se ještě stále dá nemoci Covid-19 i stereotypu spojenému s lockdownem utéct. Ideálně do přírody. Vždyť existuje spousta koutů světa, které stojí za to navštívit. Příroda láká každého. Stačí si jen vzít tu správnou výbavu a vyrazit na pohodový trek někam do hor. Na co byste aktuálně neměli zapomínat? V následujících řádcích vám dáme hned několik zajíma

4

Před 4 měsíci

Sady klíčů pro domácí i profesionální použití

Sada klíčů je nezbytný základ dílny i garáže každého, kdo se zabývá opravami různých zařízení nebo je jen kutilem, jenž si rád provádí údržbu svépomocí. Kromě toho jsou různé sady klíčů nezbytným nářadím v jakékoliv dílně.

6

Před 5 měsíci

Hledáte způsob, jak využít svůj obytný vůz v době koronaviru?

Přinášíme několik tipů, jak (ne)cestovat s obytným vozem v době pandemie. K čemu jinému ještě obytňák využít?

4

Před 5 měsíci

5 tipů, jak ušetřit na povinném ručení - ušetřete tisíce korun ročně!

Již z názvu povinného ručení je patrné, že se jedná o povinnost. Každý vlastník motorového vozidla, které je určeno k pohybu po silniční komunikaci, má ze zákona povinnost vůz pojistit. Ne vždy se ale jedná o zanedbatelnou částku. Jak na povinném ručení ušetřit? Jak a kde lze získat nejlevnější nabídku povinného ručení online?

17

Před 5 měsíci