Poslední aktualizace


Úspěšně jsme zakončili letní sezónu

Děkujeme za přízeň v tomto roce a těšíme se na další úspěšnou letní sezónu v roce 2021!

0

Patrový nebo přízemní dům?

Chcete stavět dům a ještě nemáte jasno, kterou variantu zvolit? Toto byste si měli ujasnit, než začnete stavět.

0

Práce tlumočníka versus práce překladatele

Mnoho lidí považuje práci tlumočníka a překladatele za jednu a tu samou. Ovšem ve skutečnosti jde o samostatná zaměstnání vyžadující různé dovednosti. V článku vám představíme hlavní rozdíly mezi tlumočením a překladem.

5

Jak najít kvalitní překladatelskou agenturu?

Svět se stává velkou globální vesnicí, a tak někteří jednotlivci či podniky mají větší potřebu komunikovat s ostatními lidmi v zahraničí. Rovněž roste poptávka po velmi kvalitních překladech, protože překladatelství se stalo oblíbenou prací, kterou lidé vykonávají z domu.

4

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 2 dny)

Firemní vzdělávání je klíčem k úspěchu

Zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu pro každou společnost, která chce konkurovat na dnešním moderním trhu. Dobře vzdělaní a vyškolení pracovníci zvyšují produktivitu a efektivitu podnikání, zatímco jejich protějšky s nízkou výkonností produkují nekvalitní výstupy pomocí zastaralé taktiky a vyžadování nadměrného dohledu.

5

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 5 dny)

Nenechte si ujít poslední kusy elektro koloběžky SCOOTER ONE 2020 v Elektro Efektu

Cenová dostupnost, výkonný provoz a stabilní konstrukce z kvalitních materiálů, takový je SCOOTER ONE 2020 od značky Sencor.

0

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 6 dny)

Jak napsat životopis v angličtině?

Stejně jako v našem jazyce, tak i v tom anglickém platí, že životopis by měl být věcný, jasný a hlavně jednoduchý. A stejně jako u nás, tak i v zahraničí se životopis považuje za ten, který udělá první dojem na zaměstnavatele. S jeho správnou tvorbou vám pomůžeme.

5

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 6 dny)

Proč je důležité mít čistý interiér a jak toho docílit?

Všichni se asi shodneme na tom, že neustálé čištění interiéru auta nepatří mezi dvakrát záživné činnosti. Přesto je naprosto zásadní udržovat prostor pro posádku v co největší možné čistotě. Ptáte se proč? Nepořádek ovlivňuje vaši pohodu za volantem, na čemž je nepřímo závislý i způsob jízdy.

4

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před týdnem)

Několik tipů na elegantní a vkusné černobílé fototapety

Rádi byste nějakým způsobem oživili interiér vašeho domu či bytu, ale nechce se vám do nějakých výstředních barev? Není se čemu divit, vždyť spousty barevných odstínů mohou do značné míry ovlivnit celkový charakter jakékoli místnosti.

8

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 3 týdny)

S termotransferovým lisem toho zvládnete opravdu mnoho. Jak jej využijete?

V současné době se stává doslova trendem doby takzvaný termolis. Má totiž skutečně široké využití. Řada firem jej může používat například k výrobě reklamních předmětů, přičemž tyto lisy dnes lze pořídit už za velmi přijatelné ceny, takže je mohou využít i jednotlivci. Technologie neustále zlevňují, a to je také případ termolisů. Pojďme si o tom něco říci blíže v našem článku.

5

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 4 týdny)

Nepodceňujte význam kročejové izolace. Pohodu nastolí i komfortní rolety

Stavba nebo rekonstrukce domu je příležitostí pro to, abychom udělali věci tak, jak by měly skutečně být. Abychom nemuseli posléze řešit, co se mělo vyřešit už v projektu. Často jsou to věci, které by dnes měly být součástí moderních staveb, přesto se na ně stále v řadě případů zapomíná. Takovým příkladem může být odhlučnění nebo instalace moderních stínících systémů do oken.

4

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 4 týdny)

Usnadněte si studium a ušetřete trochu času. Seminárky vám půjdou od ruky

Kdo někdy studoval vysokou školu, tak potvrdí, že to není tak docela jednoduchá záležitost. Většinou je to proto, že musíme se studiem spojit celou řadu dalších povinností, na které nám potom už nezbývá tolik času. Nebo je to naopak právě tak, že ten čas nemáme na ono studium. Zejména to platí pro ty z vás, kteří absolvují vysokou školu při práci. Většina studentů využívá studijních skupin, kde si navzájem pomáhají, a určitě je to i váš případ. Na druhou stranu, studijní skupina vám nepomůže se

2

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 4 týdny)

Nádrže na dešťovou vodu jsou stále populárnější. Proč se vám vyplatí?

Trápí vás a vaši zahradu sucho? Stále častěji se dnes můžeme na mnoha místech v republice setkávat s omezeními pro odběr pitné vody. Typicky se jedná o to, aby se občané zdrželi čerpání pitné vody pro napouštění bazénů či zalévání zahrad apod. Je to dáno zejména dlouhodobým suchem, a tedy nízkou hladinou podzemních vod, což je samozřejmě dlouhodobě problém také pro zásoby pitné vody. Naštěstí to lze efektivně řešit.

2

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 4 týdny)

Potěšte svou milovanou osobu originálním dárkem. Co koupit?

Každá žena ocení květinu. Ale nemusí to být vždy pouze květina, která udělá radost. Ukážete tak, že umíte projevit trochu snahy a dokážete překvapit. Však právě překvapení jsou kořením vztahu, abychom neupadli do nudného stereotypu. A pokud jste doteď zasypávali svou drahou polovičku květy, zkuste to dnes změnit.

3

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před měsícem)

Proč jsou Skinny girls spalovače tuků pro ženy tak účinné?

Ahoj holky, ptáte se proč jsou spalovače tuků tak účinné? Máte spoustu zvídavých otázek? Tak si přečtěte celý tento článek!

8

Skinny girls s.r.o. (Před měsícem)