ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Nákladní vozidlo bylo přetíženo o 13 tun

Ve čtvrtek 13. ledna letošního roku prováděli policisté z Odboru služby dopravní policie Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje v odpoledních hodinách na dálnici D6 dopravní kontroly u nákladních vozidel, které byly zaměřeny na kontrolu hmotnostních limitů.

0

Před 2 dny

Františkovy Lázně: Po nehodě nadýchal 3,18 promile

Policisté z chebského dopravního inspektorátu sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky teprve jednadvacetiletému muži z Mariánských Lázní. Ten měl v sobotu 22. prosince minulého roku krátce před šestou hodinou ranní řídit ve Františkových Lázních osobní automobil značky Volkswagen.

0

Před 3 dny

Cheb: Za opravu vozidla nezaplatil

Chebští kriminalisté z odboru hospodářské kriminality zahájili trestní stíhání jednapadesátiletého muže z Nejdku, kterého obvinili ze spáchání přečinu podvodu. Obviněný muž měl v první polovině prosince minulého roku přistavit do společnosti, která v Chebu opravuje vozidla, nákladní automobil značky Volvo.

0

Před 4 dny

Cheb: Řidič nadýchal 0,57 promile

V pátek 14. ledna letošního roku došlo v Chebu, na silnici druhé třídy, k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že třiačtyřicetiletý řidič osobního automobilu značky Audi se zřejmě plně nevěnoval řízení, měl sahat na sedadlo spolujezdce a následně přejel do protisměru.

0

Před 5 dny

Karlovy Vary: Odcizili pokladnu, volně ložené peníze či stravenky

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou mužů ve věku 39 a 45 let, které obvinili ze spáchání přečinu krádeže. Mladší z dvojice mužů byl navíc ještě obviněn ze spáchání přečinu poškození cizí věci.

0

Před 6 dny

Aš: Uzamkl dveře, odešel oknem

Policisté z obvodního oddělení Aš sdělili podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody čtyřiatřicetiletému muži z Chebska. Ten měl ve středu 12. ledna letošního roku krátce po dvacáté hodině večerní v Aši požádat svou devětapadesátiletou matku o vyprání oblečení, s čímž souhlasila a do jejího bytu, který syn neobývá, ho měla vpustit.

0

Před týdnem

Cheb: Pod vlivem alkoholu způsobila nehodu

Policisté z obvodního oddělení Cheb – město sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky místní osmačtyřicetileté ženě.

0

Před týdnem

Kraslice: Vyhrožoval svým rodičům

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiadvacetiletého muže z Kraslic, kterého obvinili ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování. Obviněný muž měl v posledních třech letech, konkrétně od doby, kdy opustil společné bydlení, obtěžovat a vyhrožovat svým rodičům. Při návštěvách svých rodičů po nich měl požadovat finanční prostředky.

0

Před týdnem

Žlutice: Při nehodě se zranila řidička a její spolujezdec

V pondělí krátce po sedmé hodině ranní došlo na pozemní komunikaci I/6, konkrétně u odbočky směrem na Žlutice, k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že čtyřiašedesátiletá žena jedoucí ve vozidle značky Renault, ve směru ze Žlutic na Karlovy Vary, po příjezdu na křižovatku z vedlejší pozemní komunikace, zřejmě nedala přednost osobnímu automobilu značky Volkswagen, jedoucímu po hlavní pozemní komunikaci ve směru z Karlových Varů na Prahu.

0

Před týdnem

Sokolovsko: Kradl, ničil a nenastoupil do výkonu trestu

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaadvacetiletého muže z Chebu, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádeže, porušování domovní svobody, poškození cizí věci a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

0

Před týdnem

Cheb: Muži měl způsobit bodnořezné poranění

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestačtyřicetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

0

Před 2 týdny

Františkovy Lázně: V ulicích nově hlídky strážníka a policisty

Počínaje novým rokem, po vzájemné dohodě mezi veliteli Městské policie Františkovy Lázně a OD PČR Fr. Lázně a vedením města, budou v ulicích čas od času fungovat společné hlídky tvořené strážníkem a policistou.

0

Před 2 týdny

Chodov: Napadl svou bývalou přítelkyni

Policisté z obvodního oddělení Chodov sdělili podezření ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu místnímu devětadvacetiletému muži.

0

Před 2 týdny

Sokolov: Na přechodu srazil chodkyni a z místa nehody ujel

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmačtyřicetiletého muže ze Sokolova, kterého obvinili ze spáchání přečinů těžké ublížení na zdraví z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku.

0

Před 3 týdny
MNOZIL BRASS