ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

2000 – Cheb: MP má tři posily na sledování kamerového systému (TV Západ)

U městské policie v Chebu pracují od počátku května tři noví zaměstnanci se sníženou pracovní schopností. Tito lidé monitorují každý den od 06:00 do 22:00 hodin kamerový systém, který sleduje situaci v celém centru města.

0

Včera

Bukovany: Vykopli dveře a přespali v cizím bytě

Policisté z Obvodního oddělení Habartov sdělili podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody jednadvacetiletému muži a sedmadvacetileté ženě ze Sokolovska.

0

Včera

Cheb: Pes, doprovod městských strážníků

Od dnešního dne mohou občané potkávat v ulicích města hlídky posílené služebními psy. Útvar psovodů má za úkol plnit speciální úkoly spojené se zajištěním bezpečnosti a pořádku ve městě, ale také v jeho okolí, v zahrádkářských a rekreačních oblastech. Tyto hlídky budou nasazovány především v nočních hodinách, a to v pátek a v sobotu, kdy je ve městě větší koncentrace osob v restauracích a barech, kdy hrozí zvýšené riziko výtržnictví a narušování veřejného pořádku.

0

Před 2 dny

Horní Slavkov: Odhalená pěstírna. Policisté zajistili téměř 2500 rostlin

Úspěšně pokračuje boj s drogovou kriminalitou. Několikaměsíční výtečná práce sokolovských kriminalistů vedla k odhalení jedné z největších indoorových pěstíren konopí v Karlovarském kraji v posledních měsících.

0

Před 2 dny

Region: Řídili pod vlivem alkoholu

Policisté z Obvodního oddělení v Mariánských Lázních sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky jednatřicetiletému muži z Chebska. Ten měl poblíž obce Drmoul v polovině dubna tohoto roku posilněný alkoholem usednout za volant svého automobilu BMW.

0

Před 2 dny

Františkovy Lázně: Pod vlivem alkoholu způsobila dopravní nehodu

Ve večerních hodinách v sobotu 9. května letošního roku měla čtyřiadvacetiletá řidička osobního vozidla značky Peugeot najet a poškodit na čerpací stanici ve Františkových Lázních kovový stojan na odpadkový koš a výdejní stojan. Dopravní nehodu ale řidička neřešila a okamžitě měla z místa odjet.

0

Před 3 dny

Kraslice: Složky IZS zasahovaly u pádu osoby z Vysokého kamene

Včera v podvečer zasahovala horská služba společně se ZZS Karlovarského kraje u skalního útvaru Vysoký kámen na Kraslicku. Kolem 17:00 hodin horská služba obdržela výzvu z dispečinku ZZS ke spolupráci u pádu osoby z výšky ve skalách.

0

Před 3 dny

Chodov: Úmyslně zapálil několik kontejnerů

Policisté z Obvodního oddělení Chodov sdělili podezření 33letému muži ze Sokolovska ze spáchání přečinů poškození cizí věci a výtržnictví. Takového jednání se měl podezřelý muž dopustit nejméně ve dvou případech.

0

Před 3 dny

Sokolov: Klečícího muže kopl do hlavy

Policisté z Obvodního oddělení Sokolov – město sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví místnímu devětadvacetiletému muži.

0

Před 3 dny

Aš: Vloupali se do zahradní chatky. Odcizili téměř vše

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou mužů ve věku 23 a 42 let, které obvinili ze spáchání zločinu krádeže. Obvinění měli po předchozí domluvě koncem března tohoto roku společně přijet ve svém vozidle k jedné zahradní chatce v Aši.

0

Před 3 dny

Chebsko: Mladíka zbil a poté okradl

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání místního šestadvacetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

0

Před 4 dny

Sokolov: MP rozšířila svůj vozový park o dvě elektrokola

„Vozový“ park Městské policie Sokolov se v nedávné době rozrostl o dvě elektrokola značky Rock Machine, která byla pořízena z finančních prostředků Operačního programu Zaměstnanost. Kola budou užívána v běžném výkonu služby městských strážníků.

0

Před 4 dny

Stará Voda: Náklaďák uvízl na železničním přejezdu

Drážní hasiči dnes vyjížděli do Staré Vody. Na železničním přejezdu uvízlo nákladní vozidlo. K odstranění překážky na přejezdu byl poučit čelní nakladač z blízké firmy. Po dobu zásahu byl provoz na trati zastaven.

0

Před 5 dny

Merklín: Naboural do poštovního vozidla. Policie hledá svědky

Dopravní policisté z Karlových Varů pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo v úterý dne 12. května 2020 kolem půl třetí odpoledne na silnici druhé třídy č. 221 v obci Merklín.

0

Před 5 dny
SZO