ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Ve městě hořela bývalá sokolovna

Krátce po šestého hodině ráno přijali hasiči oznámení, že ze střechy neobývané budovy v ulici nad karlovarským Vřídlem vychází dým. První jednotka hasičů na místě potvrdila, že hoří v horních patrech bývalé sokolovny a oheň se šíří do střechy. Na místo tak byly okamžitě povolány další posilové jednotky. Místo zásahu bylo v prudkém svahu, povrch vozovky byl navíc v ranních hodinách silně namrzlý.

0

Včera

Sokolovsko: Dlouhodobě obtěžoval bývalou přítelkyni

Policisté z Obvodního oddělení Sokolov – město sdělili místnímu osmadvacetiletému muži podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, porušování domovní svobody a nebezpečného pronásledování.

0

Včera

Karlovarsko: Řídil pod vlivem alkoholu. Nadýchal téměř tři promile

První únorový den tohoto roku po desáté hodině večerní, policisté z Obvodního odděleni Nejdek zastavili a následně zkontrolovali místního dvaačtyřicetiletého řidiče vozidla značky Volkswagen. Při silniční kontrole muž nejen, že nepředložil žádný z dokladů potřebný pro provoz a řízení motorových vozidel, ale výsledek následné provedené orientační dechové zkoušky vyšel pozitivní.

0

Včera

Mariánské Lázně: Napadl 60letou ženu. Na jejího zastánce vzal motorovou pilu

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání osmadvacetiletého muže z Mariánských Lázní, kterého obvinili ze spáchání zločinu krádeže a přečinů nebezpečného vyhrožování a omezování osobní svobody. Obviněný měl v úterý 26. ledna letošního roku v odpoledních hodinách napadnout v domě v Mariánských Lázních, ve kterém se zdržují lidé bez domova, vulgárně urážet šedesátiletou ženu. Po chvíli jí měl fyzicky napadnout.

0

Před 2 dny

Hory: Při nehodě došlo k těžkému zranění spolujezdce

Karlovarští kriminalisté z druhého oddělení obecné kriminality zahájili trestní stíhání devatenáctiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

0

Před 2 dny

Region: Řidiči se snažili projet kontrolním stanovištěm pod vlivem alkoholu či drog

Za posledních 24 hodin od pondělí 22. 2. 2021 od 07:00 hodin do úterý 23. 2. 2021 byl zamítnut vstup nebo výstup z okresů Sokolov a Cheb ve 183 případech. I v tuto dobu byly důvody zamítnutí obdobné jako v předešlých dnech. Nejčastěji se jednalo o nákupy, návštěvy známých, turistiku a v jednom případě chtěl jet občan dokonce i do kasina.

0

Před 2 dny

Karlovarsko: Platil padělanými bankovkami

Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje zahájili trestní stíhání osmadvacetiletého muže z Chebu, kterého obvinili ze spáchání zločinu padělání a pozměnění peněz.

0

Před 2 dny

Mariánské Lázně: Napadený muž skončil s vážným zraněním v nemocnici

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestadvacetiletého muže z Mariánských Lázní, kterého obvinili ze spáchání zločinu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví.

0

Před 2 dny

Sokolov: Policie pátrá po pohřešovaném 16letém chlapci

Policie ČR pátrá po pohřešovaném 16letém chlapci, který je přibližně 193 až 197 cm vysoký, hubené postavy a má vlnité hnědé vlasy.

0

Před 3 dny

Hartoušov: Nevěnoval se řízení a vjel do protisměru

V pátek 19. února letošního roku došlo v dopoledních hodinách na pozemní komunikaci poblíž Hartoušova na Chebsku k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že jednadvacetiletý mladík z Karlových Varů se jako řidič nákladního vozidla, jedoucího ve směru od Hartoušova na Hněvín, zřejmě plně nevěnoval řízení a měl přejet do protisměru.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Bezdomovec v plavkách obtěžoval kolemjdoucí

Čas od času se v řadách bezdomovců najde osoba, která zaměstnává strážníky o poznání více, než jeho kolegové. V tomto období si zvýšené pozornosti díky svému chování „užívá“ čtyřicetiletý muž z Hranic. Ten na pokutách uložených strážníky dluží městu již přes 6 tisíc Kč. V pátek po poledni oděn do dámských dvoudílných plavek, z nichž mu chvílemi vylézala varlata, pobíhal, pokřikoval na lidi vulgární nadávky a konzumoval alkohol.

0

Před 3 dny

Region: Na kontrolních stanovištích byl zamítnut vstup ve 340 případech

V souvislosti s vydaným usnesením Vlády ČR č. 134 se na opatření v Karlovarském kraji 24 hodin denně podílí 300 policistů, přičemž 160 policistů z Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje a v rámci výpomoci 140 policistů z pěti krajských ředitelství a jednoho celorepublikového útvaru. Dále od sobotního dne policistům na vybraných kontrolních stanovištích vypomáhá Vojenská policie v počtu 20 příslušníků.

0

Před 3 dny

Hranice: Hasiči nalezli v autě osobu bez známek života

U požáru odstaveného auta zasahovali v sobotu hasiči v Hranicích u Aše. Na místo byly povolány tři jednotky hasičů. Během likvidace požáru nalezli hasiči uvnitř vozidla osobu bez známek života. Příčina požáru je v šetření.

0

Před 3 dny

Sokolovsko: Ujížděl policejní hlídce

Osmadvacetiletý muž z Karlovarska měl ve středu 3. února letošního roku řídit osobní automobil značky Peugeot. V nočních hodinách byl předepsaným způsobem za použití výstražného zvukového zařízení a nápisem STOP POLICIE vyzýván policejní hlídkou k zastavení vozidla. Na výzvy nereagoval a policistům začal ujíždět.

0

Před 4 dny