ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Region: Úvěry uzavírali za vidinou slíbené provize

Čtyřiatřicetiletá žena v roce 2012 nabídla své sedmačtyřicetileté kamarádce přivýdělek, který spočíval v uzavření účelového úvěru na její jméno, ovšem pro jinou osobu, která by úvěr nedostala. Za tuto službu měla dostat provizi ve výši 30 tisíc korun s příslibem, že následně bude závazek na dotyčnou osobu přepsán.

0

Dnes

Habartov: Platil nalezenou kartou

Policisté z Obvodního oddělení Habartov sdělili podezření ze spáchání přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku místnímu čtyřiačtyřicetiletému muži.

0

Dnes

Karlovy Vary: Spory šli řešit násilím

Dvojice mužů ve věku 40 a 41 let měli v polovině listopadu tohoto roku přijít do panelového domu v Karlových Varech a následně zaťukat na dveře bytu. Poté, co jim otevřela žena, měli neoprávněně vniknout dovnitř.

0

Dnes

Sokolov: Poškozeného napadli baseballovou pálkou

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou mužů ve věku 23 a 25 let, které obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví.

0

Včera

Kraslice: Při útěku z prodejny narazil do dveří

Teprve dvaadvacetiletý mladík z Kraslic měl 1. dubna letošního roku přijít po poledni do jedné z místních prodejen. Pod bundu si měl uschovat několik věcí, jako například sladkosti, šampón či třeba vajíčka a z prodejny se snažit odejít bez zaplacení.

0

Včera

Dopravní nehody na Sokolovsku

Dopravu na Sokolovsku komplikovalo během prvního prosincového dne hlavně první sněžení v nížinách a namrzlé pozemní komunikace. Policisté z dopravního inspektorátu, ale také policisté z obvodních oddělení, tak řešili několik dopravních nehod, které se naštěstí obešly bez vážných zranění.

0

Před 2 dny

Františkovy Lázně: Střet auta s cyklistou. Policie hledá svědky

Chebští kriminalisté pátrají po svědcích dopravní nehody, která se stala ve čtvrtek 26. listopadu letošního roku v 15:20 hodin ve Františkových Lázních. Třiačtyřicetiletá řidička osobního automobilu značky Peugeot měla zastavit v ulici Americká směrem ke křižovatce se silnicí I/64 a po chvíli chtěla pokračovat v jízdě směrem na Skalnou.

0

Před 2 dny

Žlutice: Nalezenou munici zlikvidoval pyrotechnik

V sobotu dne 28. listopadu 2020 v dopoledních hodinách devětatřicetiletý muž oznámil na linku 158, že při výkopových pracích v budově ve Žluticích nalezl předměty připomínající munici a ruční granáty. Na místo ihned vyjela policejní hlídka, která si posléze vyžádala součinnost od policejního pyrotechnika.

0

Před 3 dny

Ostrov: Z města postupně mizí autovraky

"Nedávno jsme vás informovali o platnosti některých nových zákonů, které nám dávají větší pravomoci k odstraňování autovraků a vozidel bez STK ve spolupráci s MěÚ. Naše MP si již v minulosti dokázala s mnoha vraky poradit, ale přesto nám tato nová pravidla a spolupráce s MěÚ dávají možnost vše řešit ještě důsledněji a komplexněji," uvádí velitel MP Ostrov Ladislav Martínek.

0

Před 3 dny

Region: Víkendové nehody si vyžádaly 4 zraněné osoby

U šesti desítek událostí zasahovali hasiči během víkendu. V sedmi případech se jednalo o dopravní nehody, které si vyžádaly čtyři zraněné osoby. Osmkrát pak hasiči vyjížděli k požárům.

0

Před 4 dny

Chodov: Napadený byl téměř dva měsíce v pracovní neschopnosti

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmadvacetiletého muže z Chodova, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví.

0

Před 4 dny

Těšovice: Senior nezvládl své elektrokolo

V pátek 27. listopadu letošního roku došlo na křižovatce v Těšovicích na Sokolovsku k havárii cyklisty. V dopoledních hodinách měl jet sedmaosmdesátiletý muž na elektrokole a v zatáčce zřejmě nepřizpůsobil rychlost povětrnostním podmínkám a mokré vozovce.

0

Před 4 dny

2000 – Sokolovsko: Tragická nehoda si vyžádala jeden mladý život (TV Západ)

Zprávy začínající zimním počasím - každoročně dochází ke zvýšení počtu dopravních nehod. Řidiči by si proto v těchto dnech měli dát pozor zejména na zhoršující se viditelnost často způsobenou mlhami a na náhlé ranní námrazy, které se tvoří hlavně při rozednívání.

0

Před 4 dny

Karlovy Vary: Mladík padělal svou občanku, aby si mohl koupit cigarety

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání mladistvého, kterého obvinili ze spáchání provinění padělání a pozměnění veřejné listiny. Na jaře tohoto roku si měl mladík nejprve opatřit padělek svého občanského průkazu, ve kterém byl již zletilý.

0

Před 4 dny
kamiq restart 2020 prosinec