ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Ujel z místa nehody. Na místě ale nechal registrační značku

Ve středu 8.7.020 v půl desáté večer požádali hasiči městskou policii o součinnost při nahlášené dopravní nehodě, ke které došlo v ulici Na Vyhlídce. Strážníci po příjezdu na místo vytěžili svědky, od nichž zjistili, že pachatel od nehody ujel a kromě poškozeného plotu a čtyř nabouraných vozidel na místě zanechal také části svého vozu, včetně předního nárazníku s karlovarskou registrační značkou.

0

Včera

Karlovy Vary: Poznáváte dvojici mužů ze záznamu?

Dne 25. června 2020 ve večerních hodinách vešli do domu v Karlových Varech v ulici Mattoniho nábřeží dva muži dosud neznámé totožnosti. Muži prohledali vnitřní prostory a poté se zaměřili na sklepní kóje, do kterých se za pomocí násilí dostali dovnitř. Ze sklepa následně odcizili dvě jízdní kola, které zde měli majitelé uschované.

0

Včera

Sokolov: Policie pátrá po svědcích dopravní nehody

Sokolovští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo dne 25. června 2020 v 15:20 hodin v Sokolově. Na kruhovém objezdu silnice druhé třídy č. 210 ulic Chebská a Husitská došlo ke střetu přední části vozidla Renault s motocyklem značky Honda.

0

Včera

Bukovany: Požár vozidla

V Bukovanech na Sokolovsku zasahovali dnes v odpoledních hodinách hasiči u požáru osobního vozidla. Příčina požáru je v šetření.

0

Před 2 dny

Chebsko: Doručila zásilky, peníze si nechala

Chebští kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality zahájili trestní stíhání jednatřicetileté ženy z Chebska, kterou obvinili ze spáchání přečinu zpronevěry.

0

Před 2 dny

Nejdek: Policie pátrá po svědcích dopravní nehody

Dopravní policisté z Karlových Varů pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo dne 17. června 2020 v době kolem 13:43 hodin v Nejdku.

0

Před 2 dny

Cheb: Zloděj nešika

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání místního osmadvacetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinů poškození cizí věci a krádeže ve stádiu pokusu.

0

Před 2 dny

Sokolovsko: Policie pátrá po Stanislavu Žižkovi

Sokolovští kriminalisté pátrají po hledaném 51letém muži ze Sokolovska, který je přibližně 170 cm vysoké střední postavy, má modré oči a hnědé vlasy.

0

Před 3 dny

Pernink: Drážním hasičům pomohl při odklízecích pracích lokotraktor

Poté, co včera drážní inspekce ukončila šetření, provedla jednotka drážních hasičů odklízecí práce, kdy ve spolupráci s HZSp Správy železnic, JPO Chomutov rozdělila vlakové soupravy od sebe a poté za pomoci lokotraktoru ČD byly soupravy odtažené do žst. Pernink.

0

Před 3 dny

Pernink: Včerejší tragická srážka dvou vlaků

Na místě zasahovalo 17 jednotek hasičů, bylo nutné vyprostit a transportovat velký počet zraněných - včera krátce po třetí hodině odpoledne přijali hasiči oznámení o nehodě na železniční trati mezi Perninkem a Nejdkem. Již prvotní informace mluvily o zraněných osobách. První jednotka hasičů byla na místě do patnácti minut od přijetí výzvy, potvrdila čelní srážku dvou osobních vlaků a větší množství zraněných osob, z toho několik zaklíněných.

0

Před 3 dny

Chebsko: Prodával pervitin

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání místního pětačtyřicetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

0

Před 4 dny

Sokolov: Policisté pátrají po ženě z videozáznamu

Sokolovští kriminalisté pátrají po dosud neznámé ženě, která je podezřelá ze spáchání přečinu zatajení cizí věci. Žena měla v úterý 26. května letošního roku najít kolem osmé hodiny ranní na parkovací ploše před obchodním domem v ulici Růžové náměstí v Sokolově hnědou dámskou peněženku.

0

Před 4 dny

Karlovy Vary: Strážníci měřili rychlost

Měření rychlosti patří mezi marginální činnosti MP, neboť i tak dopravní problematika zaměstnává strážníky více, než je zdrávo. V měsíci červnu však hlídka strážníků zabývající se touto činností vyrazila do ulic opakovaně, aby v ulicích Krále Jiřího, Lidická, Bezručova a Západní dohlédla na ukázněnost, resp. neukázněnost řidičů.

0

Před 4 dny

2000 – Sokolov: Vznikne ve městě romská pořádková služba? (TV Západ)

S neobvyklým nápadem, jak zajistit pořádek v ulicích města, přišli zástupci tří romských sdružení v Sokolově. Konflikt mezi Romy a ostatními obyvateli města chtějí předejít prostřednictvím pořádkových hlídek Romů zaměstnaných městem a částečně placených z příspěvků Úřadu práce.

0

Před 5 dny
uniweb seo