ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Ostrov: 71letý muž jel opilý na kole

V sobotu 6. července letošního roku krátce po 20. hodině jel jednasedmdesátiletý muž v Ostrově na jízdním kolem značky Olpran. Poblíž obchodního domu se zřejmě plně nevěnoval řízení, u vjezdu na parkoviště najel na obrubník a následně měl upadnout na zem.

0

Dnes

Karlovy Vary: Dívce měl vyhrožovat shozením z mostu

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání teprve jednadvacetiletého mladíka z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání přečinů omezování osobní svobody a nebezpečného vyhrožování.

0

Včera

Chebsko: Ujel od nehody a hned způsobil další

Ve čtvrtek 4. srpna letošního roku měl řídit osmašedesátiletý cizinec osobní automobil značky Audi. Krátce po 12. hodině řidiče na dálnici D6, konkrétně poblíž Chebu, zřejmě přemohl mikrospánek.

0

Před 2 dny

2002 – Cheb: Zvažuje se omezení otevírací doby restaurací (TV Západ)

Omezit provozní dobu restaurací, heren a podobných zařízení chce v krátké době také radnice v Chebu. Toto opatření by se ale nemělo týkat celého města ale pouze neproblematičtějšího Kasárního náměstí a okolních ulic, tedy například Kamenné, Cechovní, Kollárovy či Smetanovy.

0

Před 2 dny

2002 – Sokolov: Vyhláška má omezit restaurace do 22 hodin (TV Západ)

Obyvatelé Sokolova, kteří žijí v blízkosti hlučných restaurací, barů a podobných zařízení, by si již v krátké době mohli užít klidnějšího spánku. Zdejší radnice totiž připravuje návrh vyhlášky, která má otevírací dobu restauracím omezit.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Odcizil, co mohl

Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – město sdělili podezření ze spáchání přečinů krádeže a poškození cizí věci třiatřicetiletému muži z Karlových Varů.

0

Před týdnem

Region: Policisté zjistili téměř 70 přestupků v dopravě

V pondělí dne 25. července letošního roku proběhla na území celého Karlovarského kraje dopravně bezpečnostní akce, která byla zaměřena především na kontrolu dodržování zákazu jízdy řidičů pod vlivem alkoholických nápojů a jiných návykových látek.

0

Před týdnem

Region: Policisté zjistili celkem 22 přestupků

V minulém týdnu ve dnech 21. až 22. července letošního roku proběhla v součinnosti s Centrem služeb pro silniční dopravu na území Karlovarského kraje celorepubliková akce, která byla zaměřená na nákladní a autobusovou dopravu.

0

Před 2 týdny

Cheb: Poničil trojici zaparkovaných vozidel

V neděli 24. července letošního roku došlo v pozdních nočních hodinách v Chebu k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že jednatřicetiletý řidič osobního automobilu značky Ford, zřejmě nezvládl řízení a se svým vozidlem přejel v ulici Jungmannova do protisměru.

0

Před 2 týdny

Karlovy Vary: Pěší zóna není parkoviště

Minulý týden strážníci provedli kontrolu pěších zón v obchodně správním území, která je primárně určená pro chodce.

0

Před 2 týdny

Region: Policisté navštěvují děti i během letních prázdnin

Policisté z Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje se dětem věnují po celý školní rok. Jinak tomu není ani o letních prázdninách. Děti si užily policejní návštěvy nejen na letních táborech, ale také na jiných preventivních akcích.

0

Před 2 týdny

Počerny: Při nehodě byla zraněna jedna osoba.

Ve čtvrtek 21. července letošního roku krátce po jedenácté hodině došlo u obce Počerny k dopravní nehodě nákladního automobilu a dvou osobních vozidel.

0

Před 2 týdny

Sokolovsko: Ženu fyzicky napadl a vzal jí mobilní telefon

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřicetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinu porušování domovní svobody.

0

Před 3 týdny

Karlovy Vary: Nehoda se obešla bez zranění

V úterý 19. července letošního roku krátce po půl sedmé hodině ranní došlo v Karlových Varech v ulici Západní k dopravní nehodě osobního automobilu a autobusu.

0

Před 3 týdny
Reviens Bébel!