ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Cheb: Od ženy podvodně vylákal 200 tisíc

Chebští kriminalisté z oddělení hospodářské kriminalisté zahájili trestní stíhání šedesátiletého muže z Prostějova, kterého obvinili ze spáchání přečinu podvodu.

0

Dnes

Karlovy Vary: Provoz v místě nehody byl omezený

Pár minut po půlnoci ze čtvrtka na pátek zasahovali hasiči ze stanice Karlovy Vary u dopravní nehody jednoho osobního auta, které havarovalo na příjezdu do Karlových Varů od Ostrova.

0

Dnes

Mariánské Lázně: Do hotelové koupelny nainstaloval kameru

Policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary – město sdělili podezření ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a poškození cizích práv jednapadesátiletému muži z Mariánských Lázní.

0

Včera

Karlovy Vary: Hasiči zachránili z hořícího bytu dvě osoby

V časných ranních hodinách vyjížděli v pátek hasiči k hlášenému požáru bytu v Karlových Varech. Požár na tísňovou linku nahlásil uživatel bytu, kde začalo hořet. První jednotka hasičů byla na místě za pět minut od volání na tísňovou linku, v tu chvíli z okna bytu šlehaly vysoké plameny, ve druhém okně bytu stál muž a žena, kterým plameny zcela odřízly možnost útěku. Hasiči tak obě osoby zachránili z hořícího bytu s použitím žebříku.

0

Včera

Karlovarští celníci kontrolovali tabákové nálepky

V prvním květnovém týdnu provedli příslušníci Celní správy České republiky celorepublikovou kontrolní akci s názvem „OHAŘ II,“ která byla zaměřena především na značení tabákových výrobků. V souvislosti se změnou sazby spotřební daně došlo ke změně tabákové nálepky, kde se označení z písmene Z změnilo na písmeno F.

0

Před 2 dny

Sokolovsko: Včerejší nehoda na šestce

Ve středu 12. května letošního roku došlo v odpoledních hodinách na dálnici D6 k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že osmadvacetiletý řidič osobního automobilu značky Volvo, jedoucí směrem na Karlovy Vary, zřejmě nepřizpůsobil rychlost automobilu mokré vozovce a při projíždění mírné levotočivé zatáčky dostal smyk. Následně měl vjet mimo pozemní komunikaci a přední částí vozidla narazit do svodidel a zábradlí mostu.

0

Před 2 dny

Chvoječná: Při snaze ujet policistům narazil do stromu

Policisté z chebského dopravního inspektorátu sdělili podezření ze spáchání přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání dvaatřicetiletému muži z Chebu.

0

Před 2 dny

Mariánské Lázně: Policisté zachránili mladého muže, který chtěl skočit z mostu

Policisté prap. Jakub Mareš a nstržm. Jan Prokš z Obvodního oddělení Mariánské Lázně v pátek 7. května letošního roku zachránili život šestadvacetiletému muži. Ten chtěl skočit z železničního mostu v Mariánských Lázních, ovšem policisté si jeho sebevražedného počínání všimli a pohotovou reakcí ho zachránili.

0

Před 4 dny

Region: Nenechte se podvést a okrást. Projekt zaměřený na seniory

Preventivní projekt s názvem „Nenechte se podvést a okrást“ je realizován oddělením tisku a prevence Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje od začátku září loňského roku 2020 a byl financován z Programu Ministerstva vnitra v oblasti prevence kriminality na rok 2020. Cílem tohoto projektu je varovat seniory před nástrahami podvodníků a připravit je na možná rizika s tím spojená.

0

Před 4 dny

Karlovy Vary: Usnul při vaření. Nadýchal 2,5 promile

V neděli po 17 hodině přijalo Operační a informační středisko MP oznámení o valícím se kouři z bytu na Charkovské ulici. Hlídka na místo dorazila během dvou minut. Sousedé strážníkům uvedli, že uvnitř je pravděpodobně muž, který často popíjí alkohol.

0

Před 4 dny

Cheb: Řídil pod vlivem drog i alkoholu

Chebští dopravní policisté sdělili podezření ze spáchání přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání místnímu dvaatřicetiletému muži.

0

Před 4 dny

Habartov: Policisté opět kontrovali hřiště a pískoviště

Policisté z Obvodního oddělení Habartov pokračují i v letošním roce v kontrole dětských hřišť a pískovišť. Ve středu 5. května provedla trojice policistů s detektorem kovů kontrolu šesti hřišť a pískovišť v centrální části města.

0

Před 5 dny

Karlovarsko: Po natankování chtěl ujet bez zaplacení

Policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře v polovině března tohoto roku po druhé hodině odpolední vyjížděli k místní čerpací stanici, kde měl sedmatřicetiletý řidič natankovat do svého vozidla a následně chtít odjet bez zaplacení. Po příjezdu na místo s ním policisté oznámenou věc začali řešit a muž posléze za pohonné hmoty zaplatil.

0

Před 5 dny

Chebsko: Ženě v autě vyhrožoval nabouráním do mostu

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání místního šestapadesátiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinů vydírání, krádeže a porušení tajemství dopravovaných zpráv.

0

Před 6 dny
uniweby