ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

2010 – Sokolov: Hasiči chtějí uspořádat unikátní závod (4240) (TV Západ)

V části města Sokolov zvané Jižní lom leží po léta nevyužívaný pozemek o rozloze 90 hektarů. V současné době je na něm několik černých skládek a celý prostor je porostlý nálety. Dobrovolní hasiči by rádi pozemek získali do pronájmu, zvelebili ho a uspořádali tam příští rok unikátní závod zvaný Bahňák.

0

Před 2 dny

Sokolovští vzpěrači převzali od hejtmana ocenění

Ocenění za skvělou reprezentaci našeho regionu patří úspěšným vzpěračům, kteří jsou členy české reprezentace a na posledním závodě Mistrovství Evropy a Světovém poháru získali cenná umístění. Spojené závody se konaly v Peru.

0

Před týdnem

Vzpěrač Dominik Oračko získal tři zlaté medaile

Tři zlaté medaile získal mladý sokolovský vzpěrač Dominik Oračko (na snímku) při svém vystoupení na prvním ročníku Světového poháru juniorů a juniorek do 17 let, který pořádalo Peru. Dominik startoval v hmotnostní kategorii nad 102 kg a patřil k největším favoritům. Nejcennější kovy mu po zásluze patří ve dvojboji a také v trhu a v nadhozu. Soutěže v jeho hmotnostní kategorii se zúčastnilo ve dvou skupinách 14 závodníků.

0

Před 2 týdny

Tři vzpěrači ze Sokolova startují na šampionátu juniorů

Vzpěrači SK vzpírání Sokolov byli vybráni Českým svazem vzpírání pro start na Mistrovství juniorů do 17 let, které se koná v Peru. Ze čtyř nominovaných reprezentantů České republiky, kteří startují na MS, jsou tři ze Sokolova, což je pro místní klub velký úspěch, ale i závazek dobře reprezentovat nejen Českou republiku, ale i město Sokolov a Karlovarský kraj.

0

Před 3 týdny

2000 – Cheb: Sparťanky porazily Chebanky 8:0 (TV Západ)

V neděli 29. října přivítaly fotbalistky SK Cheb na svém hřišti „béčko“ pražské Sparty. Těm patří v druholigové tabulce první místo a tak v bodový zisk nezkušených Chebanek mohl doufat jen největší optimista.

0

Před 4 týdny

Úspěch sportovních střelců z SSK Union Cheb

Dne 19. 9. 2020 pořádal policejní střelecký klub SSKP Sokolov víkendový mezinárodní závod ve střelbě ze sportovních zbraní. Střelci z SSK Union Cheb obsadili přední místa.

0

Před měsícem

2000 – Cheb: Domácí fotbalistky zvítězily s čistým kontem (TV Západ)

V šestém kole druhé ligy přivítal chebské fotbalistky na stadionu v Poohří celek Sokol Smečno. V posledním zápase před domácím publikem podlehli Blatné vysoko 1:6 a tak cíl pro toto utkání byl jasný – zisk tří bodů. Tým začal ve velikém stylu a skóre otevřela z první penalty již v 8. minutě Iveta Stojkovičová.

0

2010 – Lomnice: Mistrovské větroně plachtily v dešti (4192) (TV Západ)

Letošní mistrovství republiky modelů větroňů s rozpětím křídel do 150 centimetrů provázelo nepříznivé počasí. I proto se nakonec sešlo méně startujících než obvykle. Soutěž uspořádal Klub leteckého modelářství z Lomnice u Sokolova.

0

2000 – Cheb: Zápas v házené měl netradiční začátek (TV Západ)

Ve čtvrtém kole extraligy hostily chebské házenkářky družstvo Tatran Střešovice. V předešlém kole získaly v zápase s nováčkem soutěže týmem z Litvínova první bod za remízu. Před domácím publikem chtěly dosáhnout prvního vítězství.

0

2000 – Sokolov: Běh Terryho Foxe se konal již potřetí (TV Západ)

V úterý 26. září se v Sokolově uskutečnil již 3. ročník Běhu Terryho Foxe. Cílem této akce není ani tak snaha objevit nové běžecké talenty, ale shromáždění finančních prostředků na boj proti rakovině. Součástí běhu je totiž také prodej nejrůznějších suvenýrů jako např. triček s emblémem závodu. Výtěžek z jejich prodeje pak putuje na konto na podporu výzkumu léčby této zákeřné choroby.

0

Sokolov: Paraplavci ukázali, že pro ně ani postižení není překážkou

Na plavecký POHÁREK, který je největší akcí určenou sportovcům se zdravotním znevýhodněním v našem regionu a jednou z největších akcí toho druhu v České republice, si museli počkat paraplavci od minulého ročníku o něco déle.

0

Před 2 měsíci

Březová: Václav Kolář dominoval na MČR v biketrialu (TV Západ)

Čtvrtý závod Mistrovství ČR a Přeboru ČR se uskutečnil v sobotu 19. září v Březové u Sokolova. Tradiční a oblíbené místo v areálu Na Výsluní přivítalo účastníky příhodným počasím. Pořadatelé však před samotnými závody prožívali chvíle nejistoty, kdy nevěděli, jaká covidová opatření budou v době konání akce platit a zda se nebudou závodníci i obávat přijet.

0

Salming Tour de Hospic

Tři běhy ve třech dnech to je Salming Tour de Hospic, který se uskuteční ve dnech 25.9. až 27.9. 2020. Tour odstartuje Františkovou pětkou, čili během na 5 km ve Františkových Lázních, následovat bude Plesenský půlmaraton v Plesné a Skalenská desítka ve Skalné.

0

Před 3 měsíci

Sokolov: Na Michalu se budou v říjnu konat Noční bajky

V pátek 16. října 2020 od 17:00 do 22:00 hodin se na koupališti Michal v Sokolově uskuteční XC Noční bajky 2020.