ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

2001 – Cheb: Extraligové házenkářky nestačily na favorizovaný Zlín (TV Západ)

V desátém extraligovém kole hostily chebské házenkářky dosavadního lídra tabulky, Novestu Zlín. Přestože Moravanky ztratily jediný bod v letošním ročníku soutěže, právě v domácím utkání s chebským Casinem, byly v tomto duelu jasnými favoritkami.

0

Před 4 dny

2001 – Cheb: Házenkářky přehrály Ostravu až v závěru (TV Západ)

V devátém ligovém kole hostily chebské házenkářky tým HC Ostrava. V duelu s posledním celkem tabulky chtěli ukončit sérii zápasů bez vítězství a zachovat si tak alespoň nějakou šanci na postup do play-off.

0

Před týdnem

2001 – Cheb: Union porazil Bolevec 3:0 (TV Západ)

Ve 12. kole oblastního přeboru hostili fotbalisté Unionu soupeře ze spodních pater tým Bolevce. Po vítězství 2:0 v předešlém utkání na hřišti Toužimi, chtěli naplno bodovat i v tomto duelu.

0

Před 2 týdny

Františkolázeňská 24hodinovka

Ve dnech 13. – 14. listopadu 2021 se uskuteční 13. ročník Františkolázeňské 24hodinovky, jejíž start je stanoven na 12:00 hod. v blízkosti Sadové kavárny ve Františkových Lázních.

0

Před 3 týdny

2001 – Cheb: Extraligové házenkářky se utkali s Kunovicemi (TV Západ)

V sedmém kole házenkářské extraligy hostily chebské hráčky soupeřky z Kunovic. Z předchozích tří zápasů se Casinu podařilo vytěžit pouze jediný bod, takže cíl pro tento duel byl jasný, a to vítězství.

0

Před 4 týdny

Ostrovští gymnazisté vybojovali zlato a bronz v republikovém finále v přespolním běhu

Žáci Gymnázia Ostrov dosáhli vynikajícího úspěchu na republikovém mistrovství středních škol v přespolním běhu, které se konalo 26. října v Novém Městě na Moravě.

0

Před měsícem

2011 – Cheb: Ve městě trénuje mistr republiky v lukostřelbě Hámor (4500) (TV Západ)

Na chebské radnici přivítali v nedávné době novopečeného Mistra republiky v terčové lukostřelbě Martina Hámora. Vítězství v olympijské disciplíně si Hámor přivezl z Plzně v kategorii mužů, když za sebou nechal 4 desítky ostatních lukostřelců. Chebský lukostřelecký oddíl, který před časem téměř zašel na úbytě, se tak zviditelnil na celorepublikové úrovni. Nový areál v Poohří využívají lukostřelci z TJ ESKA Cheb od roku 2008.

0

Před měsícem

2001 – Cheb: Union porazil Staňkov 10:0 (TV Západ)

V desátém kole oblastního přeboru hostili chebští fotbalisté celek Staňkova. Po nešťastné prohře 1:2 v minulém zápase v Sušici potřebovali zvítězit, aby neklesli z průběžného druhého místa tabulky.

0

Před měsícem

2001 – Cheb: Domácí fotbalistky porazily FK Vroutek 3:1 (TV Západ)

V šestém kole druhé ženské fotbalové ligy hostily chebské hráčky celek FK Vroutek. Po vítězství 4:1 v minulém zápase se Sokolovem Smečno si chtěly na své konto připsat další body.

0

Před měsícem

2001 – Cheb: Náměstí rozhýbal Sport pro všechny (TV Západ)

Zhruba dvě stovky vystupujících se ve čtvrtek 11. října vystřídaly na chebském náměstí v bohatém programu sportovní galashow, která byla součástí národního programu Sport pro všechny. Stovkám diváků se postupně představili zástupci téměř všech sportovně zaměřených občanských sdružení a tělovýchovných jednot Karlovarského kraje.

0

Před měsícem

Cheb: Anketa Sportovec roku zná vítěze (TV Západ)

V sále Kulturního centra Svoboda se v pondělí 11. října konalo předávání ocenění nejlepších sportovců města Cheb za rok 2020.

0

Před měsícem

2001 – Cheb: Domácí házenkářky prohrály s Veselím 15:21 (TV Západ)

Ve čtvrtém extraligovém kole hostily chebské házenkářky soupeřky z Veselí na Moravě. V této sezoně hráčky Casina ještě neokusily hořkost porážky a úspěšný start do soutěže chtěly potvrdit i v tomto zápase.

0

Před měsícem

Počerny: Pozvánka na netradiční závod Pivomléčný běh

Netradiční běžecký závod se uskuteční v sobotu 16. října mezi Mírovou a Karlovými Vary - Počerny. V jeho průběhu budou totiž účastníci střídavě pít mléko a pivo. Zhruba tříkilometrový závod začíná ve 14 hodin a nese název Pivomléčný běh Míry Krušného z Mírové za Josefem Loschmidtem do Počeren.

0

Před měsícem

Cheb: Nejlepší sportovci města za rok 2020

Dne 11. 10. 2021 se v Kulturním centru Svoboda konalo slavnostní předávání ocenění nejlepším sportovcům města Cheb za rok 2020. Z rukou starosty Antonína Jalovce a místostarosty Ladislava Hrubého převzali svá ocenění a finanční příspěvek níže uvedení sportovci.

0

Před měsícem
29. SEZONA ČNSO