ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Známe nejlepší sportovce roku 2022 Karlovarského kraje (TV Západ)

V úterý 16. května se v Karlovarském městském divadle uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec Karlovarského kraje roku 2022. Moderování galavečera se opět ujal sportovní reportér Tomáš Budka, který pozval hejtmana Karlovarského kraje Petra Kulhánka k úvodní zdravici.

0

Před týdnem

Cheb: Pátého šachistu světa U8 Daniela Vo přivítali na radnici (TV Západ)

Ve středu 17. května přivítal chebský starosta Jan Vrba na radnici novopečeného šachového mistra České republiky Daniela Vo.

0

Před 2 týdny

Tour de France: 3 nejtěžší etapy v dějinách závodu

Tour de France tradičně patří mezi nejsledovanější sportovní události v roce. Letošní 110. ročník se uskuteční od 1. do 23. července. Zahájení akce se nám tedy pomalu, ale jistě blíží, což vybízí k nahlédnutí do archivů nejslavnějšího cyklistického závodu. Připravili jsme si pro Vás článek o 3 nejnáročnějších etapách v historii Tour de France.

7

Před 2 týdny

Sokolov: Para plavecký Pohárek oslavil jubileum světovými rekordy (TV Západ)

Jubilejní 20. roční para plaveckých závodů zvaných Pohárek se uskutečnil první dubnovou sobotu v sokolovském bazénu. Pořadatelský Sportovní klub pro osoby se zdravotním postižením z Karlových Varů otevřel touto akcí pohárovou sérii.

0

Před 4 týdny

2013 – Cheb: Štít vyhrály Rakušanky, Češky skončily druhé (4937) (TV Západ)

Jubilejní 40. ročník házenkářského turnaje „O štít města Chebu“ se odehrál od čtvrtka do soboty v chebské sportovní hale. Své síly změřily reprezentační týmy České republiky, Rakouska, Švýcarska a Tuniska.

0

Před měsícem

Březová: Při Sportovcích roku byla udělena čtyři mimořádná ocenění (TV Západ)

Ve čtvrtek 13. dubna se v Březové na Sokolovsku uskutečnilo oceňování sportovců za rok 2022. Ve velkém kinosále se v 17 hodin objevili před oponou konferenciéři a aktéři krátkých spojovacích scének Penny Makovičková a Matěj Hradský.

0

Před měsícem

2003 – Cheb: Na 30. Štítu braly Češky bronz (TV Západ)

Třetí místo obsadily české házenkářky na jubilejním třicátém ročníku turnaje O štít města Chebu. Putovní pohár za celkové vítězství si domů odvezly reprezentantky Německa. Stříbrná příčka patřila Švédkám.

0

Před měsícem

Sázení na sport během vrcholu sezóny

Sportovní sázení je vzrušující způsob, jak lze ještě více obohatit akční vrchol sezóny různých sportů. Radost ze správné předpovědi výsledku zápasu a potenciální velké výhry je autentickým sportovním zážitkem pro každého, ať už jste vášnivým fanouškem, nebo jen příležitostným pozorovatelem.

4

Před měsícem

2013 – Bublava: Začátek sezóny byl jako na houpačce (4908) (TV Západ)

Letošní lyžařská sezóna na Bublavě byla pro provozovatele i lyžaře dosti složitá. Počasí se měnilo velmi často, sníh dokonce třikrát kompletně roztál. Za poslední měsíc se ale drží stabilní počasí a v současné době jsou podmínky výborné.

0

Před 3 měsíci

2003 – Cheb: Házenkářky Zlína přejely domácí o 11 gólů (TV Západ)

V devatenáctém kole Interligy házené hostily chebské házenkářky celek Zlína. Po senzační výhře v Praze nad Slávií chtěly bodovat i v tomto duelu.

0

Před 3 měsíci

V každém z nás je bojovník: OKTAGON MMA oznamuje spolupráci s Donio.cz

Na páteční tiskové konferenci OKTAGON TIME oznámila největší československá MMA organizace spolupráci s dárcovskou platformou Donio.cz. "Oktagon je příběhová organizace, která se od počátku řídí heslem "V každém z nás je bojovník".

2

Před 3 měsíci

Sedláček, Koller a stovky nadšených šipkařů

Vyvrcholil největší amatérský turnaj Gambrinus Windson Cup.

0

Před 3 měsíci

2013 – Františkovy Lázně: Proběhl nový turnaj ve futsale 4896 (TV Západ)

První ročník nového turnaje ve futsale Hradiště Cup proběhl první únorový víkend v tělocvičně Základní školy ve Františkových Lázních.

0

Před 4 měsíci

2013 – Sokolov: Město podepsalo deklaraci s fotbalovým klubem 4895 (TV Západ)

Na sokolovské radnici došlo k podpisu Deklarace o spolupráci mezi fotbalovým klubem Baník Sokolov a městem. Zástupci klubu a vedení města v ní stvrdili podmínky, které jsou důležité pro rozvoj klubu a výchovu hráčů.

0

Před 4 měsíci
weby uniweb