Sokolovsko: Na místo nehody letěl vrtulník

Po nehodě osobního auta s nákladním na silnici ze Sokolova na Citice ve čtvrtek dopoledne zůstala v jednom z vozidel zaklíněná spolujezdkyně. Přivolaní hasiči museli pro vyproštění použít hydraulické nástroje, poté si dívku převzala posádka záchranné služby.


Na místo byl povolán vrtulník letecké záchranné služby. Provoz v místě nehody byl během záchranných prací zcela uzavřený. Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů.

Nehoda z pohledu Policie ČR.
Ve čtvrtek dne 25. listopadu 2021 došlo v Sokolově krátce před osmou hodinou ranní k dopravní nehodě. Řidič nákladního automobilu ve věku 44 let měl jet po silnici v Sokolově po ulici Citická. Při odbočování vlevo zřejmě nedal přednost protijedoucímu vozidlu značky Renault, které jelo ve směru od obce Citice. V důsledku toho došlo ke střetu, kdy vozidlo značky Renault bylo vlivem nárazu odraženo vlevo mimo komunikaci a následně mělo narazit do ocelových svodidel. Řidič tohoto vozidla ve věku 55 let utrpěl zranění, se kterými byl převezen k ošetření do nemocnice. Jeho nezletilá spolujezdkyně byla na místě ošetřena a poté letecky transportována do nemocnice.  Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 85 tisíc korun. Silnice byla po dobu přistání vrtulníku uzavřena. Policisté s oběma řidiči provedli orientační dechovou zkoušku na alkohol, která vyšla negativně.  Případ je nadále v šetření policistů.


Zdroj: fb HZS Karlovarského kraje
           Policie ČR, kpt. Bc. Zuzana Týřová

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Monica Mancini
weby uniweb