Online Dnes

Aš: Fyzicky napadl ženu i její dceru

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání devětadvacetiletého muže z Aše, kterého obvinili ze spáchání přečinů ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a výtržnictví.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Rotava: Odcizená kola schovali v lesním porostu

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou mužů ve věku 24 a 26 let, které obvinili ze spáchání zločinu krádeže. V neděli 8. listopadu letošního roku se měla dvojice mužů vydat ve večerních hodinách do panelového domu v Rotavě. Následně měli v domě vniknout do tzv. kolárny, odkud odcizili dvě horská jízdní kola. Ty měla dvojice uschovat v lesním porostu a druhý den je prodat v Karlových Varech.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

2000 – Sokolov: Gymnázium bude mít novou sportovní halu (TV Západ)

Práce na výstavbě nové víceúčelové kryté sportovní haly u sokolovského gymnázia pokračují i přes zhoršující se počasí na plné obrátky. Stavbu za 47 milionů korun financuje Ministerstvo školství a částečně i místní radnice. Ta v letošním roce uvolnila příspěvek ve výši 2,5 milionu korun a rovněž poskytla pozemky pro výstavbu.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Boč: Pozor! Střet osobního vozidla se zvěří

Na silnici 13 u obce Boč, okres Karlovy Vary, ve směru Stráž nad Ohří, došlo k dopravní nehodě - střet osobního vozidla se zvěří. Nehoda je naštěstí bez zranění; poškozené vozidlo. Na místě PČR.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

2000 – Cheb: Město chce oživit Františkánské náměstí (TV Západ)

Jednou z priorit kapitoly Podpora cestovního ruchu v Rozvojovém programu města Cheb pro příští rok má být celkové oživení Františkánského náměstí. Rada města proto na svém výjezdním zasedání zavítala i na toto turisticky velmi atraktivní místo nacházející se v samotném historickém jádru města, ale přesto návštěvníky často opomíjeném.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cestující na železnici v kraji vítají dvě nové nádražní budovy

Dvě obce v Karlovarském kraji - Tršnice a Stráž nad Ohří - mají nové nádražní budovy. Správa železnic dokončila opravu těchto dvou objektů, jež byly součástí tehdejší Buštěhradské dráhy na trati Praha – Kladno – Chomutov – Karlovy Vary – Cheb. Oba stavební zásahy respektovaly a zachovaly historickou hodnotu budov.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Ostrov: Město zítra rozsvítí vánoční strom

"Díky neočekávanému průběhu letošního roku bylo nutné zrušit mnoho společenských akcí v Ostrově. Všichni věříme, že společným úsilím stávající krizi překonáme. Pravidelnou akcí, které se vzdát nemusíme, je každoroční rozsvícení vánočního stromu na Mírovém náměstí v Ostrově," uvádí na svých stránkách město Ostrov.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarsko: Zpronevěřila finanční prostředky ze zásilek na dobírku

Pětapadesátiletá žena z Karlových Varů pracovala pro jednu z doručovatelských společností na Karlovarsku. V úmyslu získat finanční prostředky a obohatit se, měla neoprávněně manipulovat se svěřenými zásilkami v balíkovém skladu a finančními prostředky.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Novým povrchem tělocvičny se pyšní 6. ZŠ

V minulých dnech byla dokončena výměna dožilého povrchu podlahy (výměna za starý koberec) malé tělocvičny na chebské 6. ZŠ. Nově je zde položen certifikovaný sportovní povrch, který lze řádně hygienicky udržovat.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Vepřové párky obsahovaly převážně sóju

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila v tržní síti nevyhovující potravinu Morliny VEPŘOVÉ PÁRKY v balení 200g, s označením data použitelnosti do 22. 10. 2020, výrobce: Animex Foods sp. z o.o., ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w Morlinach, Morliny 15, 14-100 Ostróda, Polsko.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 48. týdne 2020 (TV Západ)

Vysílání 27.11.2020-30.11.2020, 1. 2000 – Cheb: Město chce oživit Františkánské náměstí (TV Západ), 2. 2000 – Sokolov: Gymnázium bude mít novou sportovní halu (TV Západ), 3. 2000 – Cheb: Zastupitelstvo uvolnilo na rozvoj města 66 milionů (TV Západ), 4. 2000 – Sokolovsko: Tragická nehoda si vyžádala jeden mladý život (TV Západ), 5. 2000 – Cheb: Úředníci se školí, jak čerpat peníze z evropských fondů (TV Západ), 6. 2010 – Cheb: Volba starosty proběhla bez komplikací (4226) (TV Západ),

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Město podpoří Droseru dotací ve výši 50 tisíc

Záchranná stanice handicapovaných živočichů Drosera Bublava získá od města Sokolov individuální dotaci 50 000 korun na celoroční činnost. Její poskytnutí už schválila městská rada a peníze jsou určené například na energie, hygienické prostředky, dopravu, krmivo, veterinární péči či materiál. Drosera je v našem kraji jedinečným zařízením. Jedná se o neziskovou organizaci, která přispívá k záchraně volně žijících živočichů a podílí se na ekologické výchově.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: V neděli vyjede vánoční autobus

Dopravní podnik Karlovy Vary vypraví na linky MHD Vánoční bus. Poprvé vyjede v neděli 29. listopadu na lince číslo 22. (První spoj má odjezd v čase 4:47 na trase Tržnice - Tesco.) Až do konce roku se s ním budou cestující setkávat na různých linkách městské dopravy.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Aš: Dokončuje se parkoviště v Příbramské ulici

Stavba malého parkoviště s osmi stáními, nový chodník, veřejné osvětlení, část opěrné zdi a na dvou místech nová zábradlí. To je ve zkratce výčet aktivit, které se nyní dějí v Příbramské ulici.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Stará Role: Špatné řešení zatáčky znemožnilo průjezd automobilovému žebříku hasičů

Ve čtvrtek večer vyjížděli hasiči k hlášenému požáru v obytném domě v Karlových Varech, v části města Stará Role. Podle oznamovatele byl v domě cítit kouř. V domě nehořelo, událost byla nakonec planý poplach. Během cesty k místu zásahu ale nedojela výšková technika hasičů. Automobilový žebřík se do ulice nedokázal dostat, řidič nemohl vytočit kvůli parkujícím autům zatáčku z hlavní silnice. Avšak vina není na straně parkujících vozidel.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ