Karlovarský kraj přichystal pro seniory koncert s Vladimírem Hronem online

Oslavy Mezinárodního dne seniorů (1. 10.), které plánoval Karlovarský kraj hned na dvou místech regionu, se letos kvůli šíření nákazy koronavirem nemohly uskutečnit. Senioři a další zájemci se ale namísto toho mohou těšit na online koncert s oblíbeným bavičem, zpěvákem a imitátorem Vladimírem Hronem.

zprávy uniweb weby

Zábavný program mohou lidé sledovat v pátek 16. října 2020 od 14.00 do 15.00 hodin prostřednictvím Youtube kanálu Městského domu kultury Sokolov - viz zde, na facebookových stránkách - zde či zde.

„Nemohli jsme riskovat, že by se v době čím dál vyšších počtů lidí nakažených koronavirem setkali senioři na větší akci organizované krajem. Chceme jim to ale vynahradit a připomenout si společně s nimi Mezinárodní den seniorů právě formou online koncertu, jehož hlavní hvězdou bude moderátor a zpěvák Vladimír Hron. Na přípravě akce spolupracujeme s Městským domem kultury Sokolov. Je to naše úplně první zkušenost s online akcí pro seniory, ale většina z nich je i ve vyšším věku velmi aktivní a dokáží si poradit i s moderní technikou a s internetem. Budu doufat, že jim pomůže i rodina a případně přátelé, aby koncert zájemci mohli sledovat,“ uvedl hejtman Petr Kubis. 

Informace o možnosti sledovat koncert dostaly seniorské organizace a kluby v celém regionu, zařízení sociálních služeb, držitelé karet Senior Pas i města a obce, podrobnosti budou k dispozici i na webových stránkách Karlovarského kraje a na sociálních sítích.

„Budeme rádi, když nám senioři po koncertu sdělí své postřehy a nápady, abychom věděli, jestli se jim nápad líbil a má smysl do budoucna naplánovat další podobné akce,“ dodal hejtman. 

Pokud budou mít senioři zájem, mohou během koncertu někomu poslat vzkaz s pozdravem nebo věnováním. V případě zájmu lze napsat na e-mail: katerina.rentkova@kr-karlovarsky.cz  nebo volat 354 222 633, a to do středy 14. 10. 2020.


Zdroj: Mgr. Jana Pavlíková, tisková mluvčí Krajského úřadu Karlovarského kraje


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
VOUSATÝ LENIVEC

Hlavní zprávy

 

seo uniweb