Cheb: Mlsný zloděj opět udeřil

Čtyřiatřicetiletého muže z Chebu řešili v posledních dvou letech místní policisté několikrát. Na svědomí má totiž několik krádeží. Například na konci prosince roku 2018 měl vniknout do školní kantýny a odcizit několik desítek balení žvýkaček a sušenek

dezinfekce

O této krádeži jsme vás informovali zde.

Dále pak v jedné z chebských pekáren měl zase odcizit italské rolády a staročeské koláče (viz zde). Na chebských vánočních trzích měl vniknout do stánku, odcizit prstýnky a řetízky a ty poté rozdávat kolemjdoucím. Několik dalších drobných krádeží měl mít muž na svědomí také v následujícím roce.

V páchání trestné činnosti měl čtyřiatřicetiletý muž pokračovat také v tomto roce, kdy ho neodradil ani vyhlášený nouzový stav. V polovině března měl přijít do hypermarketu v Chebu a pod oblečení si uschovat pět kusů čokolád. Bez zaplacení chtěl poté prodejnu opustit, ale u východu byl zastaven ostrahou.

Na konci března si to namířil do jiného obchodního domu v Chebu. Tam měl z výstavního pultu odcizit prsten a několik náhrdelníků, ovšem při odchodu z prodejny byl i tentokrát zastaven ostrahou. Po příjezdu policejní hlídky byl muž zadržen a převezen na obvodní oddělení k dalším úkonům. Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání a muže obvinili ze spáchání zločinu krádeže. Obviněný byl poté na základě příkazu soudce Okresního soudu v Chebu eskortován přímo do věznice v Ostrově.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
čt 02.04.2020 13:00
0 +
 

Hlavní zprávy