2000 – Sokolov: Ozbrojená skupina přepadla šest Bulharů (TV Západ)

Skupina ozbrojených lupičů přepadla ve středu 31. května ve večerních hodinách ubytovnu v areálu TJ Baník Sokolov. Terčem útoku se stalo šest Bulharů ve věku od 25 do 41 let, kteří chtěli v ubytovně přespat cestou do Německa, kam jeli nakupovat ojetá auta. Skupina 8 až 10 pachatelů do budovy vnikla doposud nezjištěným způsobem a zamířila do dvou pokojů, v nichž cizinci bydleli.

james bond net concert

„Bulhaři zaslechli kolem dvanácté hodiny pouze výkřik policie, ale když se otevřely dveře, tak zde policisté nestáli. Pachatelé se na dva cizince okamžitě vrhli a fyzicky je napadli. Zbývající čtyři donutili pod pohrůžkou střelnou zbraní zalehnout k zemi,“ popsala událost tisková mluvčí Policie Sokolov Blažena Kašparová. 

Pak jim lupiči svázali ruce lanem a opasky a přikryli jim obličeje. Z pokojů odcizili více než 15 tisíc marek, dva a půl tisíce korun, dva mobilní telefony a bulharský cestovní pas. Policisté připouštějí, že pachatelé, po kterých se intenzivně pátrá, šli pravděpodobně na jisto, přepadení měli přesně načasované a oběti vytipované. 

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

loop jazz club
weby uniweb