Tip na vánoční firemní večírek

Chcete si i letos užít pohodový firemní večírek a příjemně zakončit celoroční pracovní shon? Máme pro vás zajímavý tip!

zprávy uniweb weby

Ideální firemní večírky jsou večírky s ubytováním!

Při uvolněné atmosféře se na večírku všichni rádi napijí dobrých alkoholických nápojů. Pak nastává otázka odvozu domů. Pokud se vám nechce zařizovat taxi služby a odvozy všech zúčatněných, tak je ideální variantou zajistit hotel s ubytováním. Využijte pohodlné ubytování v západních Čechách v oblíbeném hotelu U Zeleného Stromu! Díky výborné poloze a dobré dopravní dostupnosti je Nepomuk vhodné místo pro firemní večírky nejen pro firmy v Plzeňském kraji.

Nezapomentutelný večírek posílí dobré vztahy v týmu

Společně strávené chvíli mimo pracoviště posílí vztahy mezi zaměstanci i zákazníky. Vánoční večírek je pro firmu výborná investice. Všichni se lépe poznají a zažijí spolu nezapomenutelný večer. Na každém večírku se vždy odehraje nějaký vtipný okamžik, na který pak všichni rádi vzpomínají.

Prosinec je sice zdánlivě daleko, ale čas plyne jako voda a než se nadějete, bude tu poslední měsíc v roce, který se tradičně nese v duchu vánočních firemních večírků. 

Kdo má v Plzeňském kraji bohaté zkušenosti s firemními večírky?

Dororučujeme vám spolehnout se na profesionály z Hotelu U Zeleného Stromu Nepomuk. S přípravou firemních akcí mají mnoho zkušeností. Tým profesionálů vám připraví jedinečný a zajímavý program včetně vynikajících cateringových služeb.

Kontaktujte Hotel U Zeleného stromu v Nepomuku!

Hotel U Zeleného stromu Nepomuk
náměstí Augustina Němejce 69
Nepomuk 335 01

Restaurace : +420 371 580 371
Hotel : +420 725 810 257
Web: www.hotelnepomuk.cz


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
uniweb seo

Hlavní zprávy

 

seo uniweb