ZPRÁVY Ekonomika Karlovarský kraj

2003 – Sokolov: Magnetická rezonance jde do ostrého provozu (TV Západ)

Na sklonku února bylo v sokolovské nemocnici po dvouměsíčním zkušebním provozu slavnostně otevřeno nové diagnostické pracoviště s přístrojem pro vyšetření metodou magnetické rezonance. To by mělo sloužit pacientům z celého Karlovarského kraje.

0

Dnes

2003 – Cheb: Budování městské cyklostezky má pokračovat (TV Západ)

Úpravami několika dalších úseků bude v průběhu letošního roku pokračovat výstavba chebské městské cyklostezky, jejíž trasa v budoucnu propojí městskou část Háje s nádražím a sídlištěm Zlatý vrch.

0

Včera

2003 – Sokolov: Městský rozpočet čeká na schválení (TV Západ)

Sokolovští radní na svém posledním zasedání projednali a Zastupitelstvu doporučili ke schválení definitivní podobu městského rozpočtu na letošní rok, která již zohledňuje výsledky hospodaření za rok 2002.

0

Před 2 dny

2013 – Cheb: Do sídlišť město investuje letos až 40 milionů (4904) (TV Západ)

Město Cheb vlastní nemovitosti především v historickém centru. Přesto postupně soustřeďuje investice do komunikací, parkovišť, inventáře nebo zeleně do těch částí města, kde leží panelová sídliště.

0

Před 4 dny

Cheb: Na Spáleništi bude pokračovat úprava Mírové (TV Západ)

Sídliště Spáleniště v Chebu se dočká pokračování úprav ještě v letošním roce. Šestá etapa modernizace zahrnuje další část oprav ulice Mírová, která spojuje již upravenou lokalitu V Zahradách s hlavní příjezdovou komunikací do města od Waldsassenu, ulicí 17. listopadu.

0

Před 4 dny

Region: Z přebytku Kraj rozdělí 114 milionů korun (TV Západ)

Na rozdělování třetí části přebytků z rozpočtu Karlovarského kraje se počítá se 114 miliony korun. Podpořeny budou mimo jiné akce, které jsou sice prioritní, ale v rozpočtu skončily tzv. pod čarou a pak také projekty z prvních měsíců letošního roku.

0

Před 5 dny

2013 – Sokolov: Město zavádí kauce při pronájmu bytů (4892) (TV Západ)

Rada města Sokolova schválila nová pravidla pro hospodaření s bytovým fondem. Přiměla ji k tomu situace, kdy nový nájemník často ihned po nastěhování přestane platit nájem a služby.

0

Před 5 dny

Sokolov: Dožilé pneu přijímá Sběrný dvůr zdarma (TV Západ)

Od začátku února je v Sokolově možné odevzdat do Sběrného dvora v areálu firmy SOTES dosloužilé pneumatiky. Službu zdarma, o kterou projevili lidé velký zájem, město zavedlo ze dvou hlavních důvodů.

0

Před 5 dny

Cheb: Na přímou podporu sportovních klubů půjde 15 milionů (TV Západ)

Dotační programy v oblasti sportu ve městě Cheb budou i v letošním roce rozdělovat na činnost, reprezentaci a jednorázové akce celkem 14,5 milionů korun. Hlavním smyslem je podpořit sportovní aktivity mládeže.

0

Před 6 dny

2003 – Cheb: Prodeje bytů obálkovou metodou se zruší (TV Západ)

Uvolněné byty nacházející se v domech určených k privatizaci nebude možná už město Cheb nabízet tzv. obálkovou metodou, kdy o vítězi rozhoduje nejvyšší nabídnutá cena.

0

Před týdnem

2003 – Sokolov: Stavba cyklostezky bude pokračovat úsekem u Komerčky (TV Západ)

Úpravami úseku od Komerční banky k obchodnímu domu Plus, na které město získalo jeden a půl milionovou dotaci z Fondu malých projektů PHARE, bude v letošním roce pokračovat budování sokolovské městské cyklostezky.

0

Před týdnem

2003 – Cheb: Na půjčky na bydlení půjde 10 milionů korun (TV Západ)

Téměř deset milionů korun rozdělilo v mimořádném kole přidělování půjček z Fondu rozvoje bydlení na svém posledním jednání chebské Zastupitelstvo.

0

Před týdnem

2003 – Sokolov: Další stavební parcely vzniknou na Vítězné (TV Západ)

Ještě v první polovině letošního roku začne sokolovská radnice nabízet zájemcům o výstavbu rodinných domků za síťované pozemky v lokalitě mezi ulicemi Vítězná a Husitská.

0

Před týdnem
weby uniweb