ZPRÁVY Ekonomika Karlovarský kraj

Region: Memorandum má řešit autobusovou dopravu v kraji (TV Západ)

Optimalizaci dopravní obslužnosti v Karlovarském kraji má podle nově podepsaného Memoranda o spolupráci třístranná dohoda. V úterý 9. srpna podepsali tuto deklaraci o vzájemných aktivitách zástupce Karlovarského kraje hejtman Petr Kulhánek, primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová a místopředseda představenstva Dopravního podniku Karlovy Vary Lukáš Siřínek.

0

Včera

Sokolov: Zastupitelstvo schválilo odkup domů v Nádražní ulici

Zastupitelé města schválili v úterý 16. srpna na svém mimořádném jednání odkoupení bytových domů v Nádražní ulici (na snímku). Reagovali tak na nabídku majitele těchto nemovitostí.

0

Před 2 dny

2002 – Cheb: Město nabízí k pronájmu bývalý pivovar (TV Západ)

Nového využití by se měl již v krátké době dočkat chátrající areál bývalého velkoskladu Ovoce a zeleniny v ulici Svatopluka Čecha v samotném centru Chebu.

0

Před 2 dny

Sokolov: Opravy na Novém náměstí finišují, jinde se začíná (TV Západ)

Sokolovské technické služby SOTES získaly pro letošní rok namísto 10 milionů korun o čtyři miliony více na opravy komunikací. Oprav se mají dočkat vybraná místa z nichž nejviditelnějším je Náměstí Budovatelů.

0

Před 3 dny

2002 – Cheb: Nový tržní řád má omezit problémové tržnice (TV Západ)

Nového využití by se měl již v krátké době dočkat chátrající areál bývalého velkoskladu Ovoce a zeleniny v ulici Svatopluka Čecha v samotném centru Chebu.

0

Před 3 dny

Region: Do konce srpna mohou nízkopříjmové domácnosti žádat o kotlíkovou dotaci

Nízkopříjmové domácnosti mohou žádat o dotaci na výměnu nevyhovujících kotlů na pevná paliva do 31.08.2022.

0

Před 4 dny

2002 – Cheb: Nově nabytou Bismarckovu věž chce město opravit (TV Západ)

Rozpadající se Bismarckova věž na Zelené hoře nedaleko Chebu se po mnoha letech chátrání snad již v dohledné době dočká opravy. Město Cheb před nedávnem zjistilo, že kamenná věž pocházející z roku 1909 je jeho historickým majetkem.

0

Před 5 dny

2002 – Sokolov: Chystá se projekt cyklostezky podél Ohře (TV Západ)

Sedmitisícovou dotaci z Fondu malých projektů v Praze získala v nedávné době sokolovská radnice na vypracování rozvojové studie cyklostezky ze Sokolova do Chebu. V současné době se tak již připravuje výběrové řízení na zpracovatele a zhruba během půl roku by měla být studie na světě.

0

Před 6 dny

Cheb: Odkanalizování Střížova finišuje (TV Západ)

Projekt obnovy větší části vodovodního řadu a kompletní odkanalizování chebské městské části Střížov, kterou provádí vodohospodářská společnost CHEVAK, se pomalu chýlí ke konci. Přípravy a realizace akce za zhruba 20 milionů korun, při které vznikla nová přečerpávací stanice a asi 1,7 kilometru kanalizace probíhala několik let.

0

Před týdnem

Sokolov: Rekonstrukce Lidického nábřeží skončila dříve (TV Západ)

Pět týdnů před řádným termínem byla v Sokolově dokončena velmi sledovaná rekonstrukce Lidického nábřeží. V březnu zahájená akce za 12,8 milionu korun na půl roku uzavřela provoz v této jednosměrné frekventované ulici.

0

Před týdnem

2002 – Sokolov: V kostele kapucínů budou výstavy i koncerty (TV Západ)

Díky desetimilionové státní dotaci, kterou obdržela v nedávné době sokolovská radnice z prostředků Ministerstva pro místní rozvoj, by mohla být rozsáhlá rekonstrukce kostela sv. Antonína Paduánského v dolní části Starého náměstí dokončena již v letošním roce.

0

Před týdnem

Jednopodlažní zděný bungalov BRICK 3 + KK PRIM, to je pohodlné bydlení pro mladé rodiny od Plzeňské firmy Brickhouse

Bungalov 3+KK pod názvem „PRIM“ o rozměrech 12,50m x 9,50m disponuje užitnou plochou 95,1 m2 (a zastavěnou plochou 118,7 m2), která plně vyhovuje klientům - rodinám, kteří mají rádi zejména prostornost v obytných místnostech budovy.

0

Před týdnem

2002 – Cheb: Město převzalo 400 hektarů lesa do svého majetku (TV Západ)

Osmapadesát hektarů lesů ze svého historického majetku, a to v lokalitách obcí Tůně a Podhoří, převzalo v nedávné době od společnosti Lesy ČR město Cheb. Díky tomu nyní vlastní již téměř 1350 hektarů lesních ploch, z nichž více než 400 je nově získaných.

0

Před týdnem

Kde si pořídit kvalitní repasovanou elektroniku a ještě ušetřit? Navštivte e-shop www.c-c.cz

Repasovaná elektronika je velmi kvalitní a spolehlivé zboží, které je odborně zkontrolováno. Tedy za málo peněz dostanete hodně muziky, a to se v dnešní době opravdu vyplatí. Na elektroniku z e-shopu www.c-c.cz dostanete záruku 12 měsíců.

0

Před týdnem
netConcert