ZPRÁVY Ekonomika Karlovarský kraj

2002 – Cheb: Fondy Phare zjednodušují podmínky pro dotace (TV Západ)

Získání finanční dotace z Fondu malých projektu Phare by mělo být do budoucna méně komplikované než v minulosti. Došlo totiž ke zrušení podmínky, která dříve stanovovala, že žadatel o dotaci musí vést podvojné účetnictví. Zároveň se také snížila povinná spoluúčast, kterou se musí zájemce o příspěvek podílet na financování projektu.

0

Dnes

SsangYong otevřel v Trenčíně šesté dealerstvi´ svých vozů na Slovensku

Nový autorizovaný prodejce a servis vozů SsangYong byl dnes otevřen ve slovenském krajském městě Trenčíně na adrese Bratislavská 1328, 911 05 Trenčín.

0

Dnes

Přízemní dům s velkou užitnou plochou, to je dům BRICK 4+KK PREMIUM

Pokud hledáte přízemní dům pro rodinu s dětmi s půdorysem do „L“, jste na správném místě. Jedinečnou nabídkou je BRICK 4+KK PREMIUM od BRICKHOUSE.CZ

0

Včera

2002 – Sokolov: Město vytvoří družstvo kvůli 58 novým bytům (TV Západ)

Padesát osm nových bytů by se mělo v krátké době začít stavět v Sokolově. Městská rada totiž již schválila záměr na vznik sdružení mezi městem a stavebním bytovým družstvem, které chce vybudovat obytný dům v lokalitě pod sokolovskou pekárnou.

0

Před 2 dny

Hejtman: Podněty z našich výjezdů do obcí řešíme obratem

Téměř čtyřicítku obcí zatím navštívili zástupci Karlovarského kraje na svých pracovních cestách po regionu. Výjezdy směřovaly do míst, kde starostové řeší problémy, s nimiž by kraj mohl pomoci. Ve většině případů šlo o problém s pokrytím signálem mobilních operátorů, s opravami silnic nebo s veřejnou dopravou.

0

Před 2 dny

2002 – Cheb: Za viaduktem má vzniknout 96 malometrážních bytů (TV Západ)

Chebská radnice má již hotovu architektonickou studii tří domů s tzv. sociálními byty, které by měly v příštích letech vyrůst v prostoru za železničním viaduktem nedaleko hlavní komunikace na Sokolov.

0

Před 3 dny

Na cyklotrasy a běžecké stopy chce kraj dát více peněz

Karlovarský kraj plánuje podpořit údržbu a budování cyklistických komunikací i rozvoj infrastruktury pro běžecké lyžování vyšší částkou než v loňském roce. Pokud to schválí krajské zastupitelstvo na svém jednání 31. ledna 2022, na oba dotační programy půjde dohromady 7,8 milionu korun, což je o 2 miliony korun více než v roce 2021.

0

Před 4 dny

Cheb: Obyvatelé mají šanci na moderní městskou hromadnou dopravu

Když vedení města Cheb provedlo průzkum trhu k zajištění služeb městské hromadné dopravy, byl jedním z přihlášených zájemců Dopravní podnik Karlovy Vary (DPKV). Podle Lukáše Siřínka, místopředsedy představenstva pověřeného řízením této společnosti je tento zájem naprosto logický, neboť společnost hledá nová výzvy a projekty.

0

Před 4 dny

Výhody obchodních center a proč se do nich vydat

Podporujete lokální prodejce a rádi nakupujete v místních obchodech? Co ale dělat v případě, když si potřebujete nutně nakoupit v neděli nebo si chcete koupit nový kus oděvu do svého šatníku a chcete mít velký výběr?

3

Před 4 dny

Sokolov: Na Michalu vzniká první placené parkoviště (TV Západ)

Město Sokolov se snaží postupnými kroky řešit problémy s nedostatkem parkovacích ploch především na panelových sídlištích. Poptávka na pronájem parkovacích míst stále stoupá, a tak se dostalo také na první projekt, který počítá s placenými pronájmy. Na sídlišti Michal u vodojemu vzniká parkoviště pro prvních 82 aut.

0

Před 5 dny

Aš: Bazén čeká kompletní rekonstrukce

Nerezové bazénové vany místo nynějších betonových, saunové centrum místo prázdného bytu po správci, úpravy dispozice vestibulu s recepcí a občerstvením, s možností obsluhy zvenčí, nové šatny, zateplený plášť budovy, včetně výměny skleněných výplní, nové interiéry, nové technologie úpravy vody a fotovoltaického systému, modernizace vnitřního osvětlení. To jsou základní požadavky na projekt kompletní rekonstrukce krytého bazénu v Aši, jehož zpracování se loni ujala společnost ŠUMAVAPLAN Bořanovic

0

Před 5 dny

Řídíte bezpečně? Takto snížíte riziko nehody a prodloužíte životnost vozu

Stačí málo a bezpečná jízda se rychle může proměnit v rizikovou. Jak jste na tom vy? Ať už se řadíte mezi klidné, či naopak agresivní řidiče, není na škodu si připomenout, jak je to správně.

3

Před 5 dny

Nečekejte na zázrak. Jak úspěšně bojovat s inflací?

Čeká nás další rok, ve kterém ceny zboží a služeb výrazně porostou. Inflace v ČR ještě pravděpodobně nedosáhla vrcholu, a kdo si nehlídá rozpočet, může brzy narazit. Nečekejte na to, až inflace klesne, a učiňte nezbytná opatření.

0

Před 6 dny

KORANDO STYLE+, skvěle vybavený vůz, je nyní ještě dostupnější!

Bližší informace k akčnímu modelu KORANDU STYLE+ můžete získat u autorizovaného prodejce vozidel SsangYong, kterým je pro Plzeňský kraj autosalon Auto Moto Jager.

0

Před týdnem
Let´s Remember Chet Baker