Sokolov: Rekonstrukce Slovenské ulice startuje (TV Západ)

Opravy ulice Slovenská v Sokolově měly v loňském roce začít první etapou mezi koupalištěm a restaurací U smrku. Vítězná firma ale od realizace upustila a město tak muselo zakázku odložit až na letošní rok.


"Ulice Slovenská, tam se nám bohužel nezadařila první veřejná zakázka, kdy jsme se úplně nepohodli s firmou, která vlastně vysoutěžit tuto zakázku, takže tam jsme odstoupili od smlouvy tak, abychom mohli vyhlásit novou veřejnou zakázku. V současné době už máme vítěze, vysoutěžili jsme ho za nižší cenu, než jsme předpokládali a bude se opravovat komplet povrch ulice Slovenské s tím, že zde budeme realizovat i kanalizaci. Samozřejmě počítáme s tím, že v letních měsících bude fungovat provoz koupaliště. Proto hledáme alternativní způsoby parkování tak, aby občané mohli navštěvovat koupaliště v Sokolově, takže máme připravené některé plochy, které bychom k tomuto účelu chtěli na území města využít, a které budou v těsné těsné blízkosti koupaliště. O tom určitě budeme občany informovat," uvedl starosta Sokolova Petr Kubis. 

Zakázka za 7,5 milionu korun zahrnuje opravu povrchů komunikace a zpevněných ploch, parkovacích stání a vybudování nového chodníku podél komunikace. Bude zde rovněž vybudována nová dešťová kanalizace. Vítězná firma, která byla vybrána z osmi uchazečů, má na realizaci prací 180 dní od převzetí staveniště. 

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Voices of Hollywood

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
weby uniweb