Online Před 2 dny

Region: Memorandum má řešit autobusovou dopravu v kraji (TV Západ)

Optimalizaci dopravní obslužnosti v Karlovarském kraji má podle nově podepsaného Memoranda o spolupráci třístranná dohoda. V úterý 9. srpna podepsali tuto deklaraci o vzájemných aktivitách zástupce Karlovarského kraje hejtman Petr Kulhánek, primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová a místopředseda představenstva Dopravního podniku Karlovy Vary Lukáš Siřínek.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: GVU vystavuje dílo Maxima Kopfa (TV Západ)

V chebské Galerii výtvarného umění je v těchto dnech k vidění výstava obrazů jedné z vůdčích osobností pražských Němců na meziválečné výtvarné scéně Maxima Kopfa.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Nová kniha ukazuje to nejzajímavější z města (TV Západ)

Vyšla nová reprezentační publikace města Cheb u příležitosti oslav 700. výročí zástavy Chebska českým králům. Na necelých 130 stránkách obsahuje koncentrát toho nejzajímavějšího z pohledu fotografů Lubomíra Stiburka a Martina Stolaře, architekta Borise Redčenkova s doprovodným textem před šesti lety zesnulého historika a archiváře Dr. Jaromíra Boháče.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Dětské hřiště v Mánesově získá další prvky (TV Západ)

Nové dětské hřiště v hodnotě kolem dvou milionů korun, které vzniká v sokolovské Mánesově ulici, bude doplněno o další herní prvky za zhruba 600 tisíc korun. Tři herní zóny budou koncipovány podobně jako fungující hřiště U velryby na Vítězné.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: Město nabízí k pronájmu bývalý pivovar (TV Západ)

Nového využití by se měl již v krátké době dočkat chátrající areál bývalého velkoskladu Ovoce a zeleniny v ulici Svatopluka Čecha v samotném centru Chebu.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Region: Hasiči pomáhali Českému Švýcarsku (TV Západ)

Hasiči z Karlovarského kraje pomáhali jako mnozí další se zvládáním obřích požárů v Národním parku České Švýcarsko. Události, které sledovala celá republika a jež se dostaly i do světových médií, nakonec skončily po dvaceti dnech o uplynulém víkendu.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Opravy na Novém náměstí finišují, jinde se začíná (TV Západ)

Sokolovské technické služby SOTES získaly pro letošní rok namísto 10 milionů korun o čtyři miliony více na opravy komunikací. Oprav se mají dočkat vybraná místa z nichž nejviditelnějším je Náměstí Budovatelů.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: Nový tržní řád má omezit problémové tržnice (TV Západ)

Nového využití by se měl již v krátké době dočkat chátrající areál bývalého velkoskladu Ovoce a zeleniny v ulici Svatopluka Čecha v samotném centru Chebu.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 33. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 15. 08. 2022 - 19. 08. 2022 1. Region: Hasiči pomáhali Českému Švýcarsku (TV Západ) 2. Sokolov: Dětské hřiště v Mánesově získá další prvky (TV Západ) 3. Cheb: Nová kniha ukazuje to nejzajímavější z města (TV Západ)

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Zlatá: Policisté zadrželi čtveřici ozbrojených lupičů (TV Západ)

Čtyři rusky hovořící lupiče, kteří na sklonku července přepadli penzion a chvíli poté i bar v obci Zlatá na Sokolovsku, se sokolovským policistům podařilo zadržet během několika desítek minut. Cílem ozbrojených pachatelů se stal nejprve noční penzion Joy ležící u hlavního tahu ze Sokolova do Chebu.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: Nově nabytou Bismarckovu věž chce město opravit (TV Západ)

Rozpadající se Bismarckova věž na Zelené hoře nedaleko Chebu se po mnoha letech chátrání snad již v dohledné době dočká opravy. Město Cheb před nedávnem zjistilo, že kamenná věž pocházející z roku 1909 je jeho historickým majetkem.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Sokolov: Chystá se projekt cyklostezky podél Ohře (TV Západ)

Sedmitisícovou dotaci z Fondu malých projektů v Praze získala v nedávné době sokolovská radnice na vypracování rozvojové studie cyklostezky ze Sokolova do Chebu. V současné době se tak již připravuje výběrové řízení na zpracovatele a zhruba během půl roku by měla být studie na světě.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 32. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 12. 08. 2022 - 15. 08. 2022 Před 20 lety 1. 2002 – Sokolov: Chystá se projekt cyklostezky podél Ohře (TV Západ) 2. 2002 – Cheb: Nově nabytou Bismarckovu věž chce město opravit (TV Západ) 3. 2002 – Zlatá: Policisté zadrželi čtveřici ozbrojených lupičů (TV Západ)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: Novým trenérem fotbalového Unionu se stal Dejmal (TV Západ)

Od poloviny července se na nadcházející sezonu krajského přeboru připravují fotbalisté chebského Unionu. Nejvýznamnější změnou, ke které došlo v průběhu letní přestávky, je příchod nové trenérské dvojice Jindřich Dejmal, Miroslav Kriek.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Odkanalizování Střížova finišuje (TV Západ)

Projekt obnovy větší části vodovodního řadu a kompletní odkanalizování chebské městské části Střížov, kterou provádí vodohospodářská společnost CHEVAK, se pomalu chýlí ke konci. Přípravy a realizace akce za zhruba 20 milionů korun, při které vznikla nová přečerpávací stanice a asi 1,7 kilometru kanalizace probíhala několik let.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ