Auto Nové a ojeté vozy Hledáte aktuální informace z Karlovarského kraje? Nabízíme denní zpravodajství, adresář firem, kalendář akcí a mnohem více. Cheb a Karlovarksý kraj aktuálně !

Ostrov: Výstavba zázemí pro dobrovolné hasiče jde do finiše (TV Západ)

Ostrov: Výstavba zázemí pro dobrovolné hasiče jde do finiše (TV Západ)

V Ostrově přibude v nejbližších týdnech do zdejšího centra záchranného systému další objekt. Po nedávno dokončené a zkolaudované stanici krajských profesionálních hasičů a výjezdové základny zdravotnických záchranářů to bude zbrojnice dobrovolných ostrovských hasičů.

Foto: 2004 – Cheb, Sokolov: Města převzala mobilní kamery (TV Západ)
Mobilní kamerové systémy převzaly minulý týden od zástupců Karlovarského kraje starostové Chebu a Sokolova. Nová monitorovací zařízení doplní stávající kamerové systémy v obou městech.

Foto: 2004 – Sokolov: Ve městě bude měřit rychlost mobilní radar (TV Západ)
Sokolovská radnice si chce posvítit na neukázněné řidiče, kteří ve městě překračují povolenou rychlost. Několikrát do měsíce proto bude využívat služeb soukromé firmy, která disponuje mobilním radarem umístěným ve vozidle.

Foto: Chodov: Hasiči mají novou cisternu
Autopark chodovských dobrovolných hasičů má od letošního února nový přírůstek. K zásahům tak jednotka brzy začne vyjíždět s novou cisternou SCANIA P500 XT, CAS 20/4000/240-S2Z.

Foto: Region: Kraj dokoupí dvě desítky linkových autobusů (TV Západ)
Ke 150 novým autobusům na CNG pohon značek ROŠERO a SOR, které začaly jezdit v Karlovarském kraji od začátku letošního roku, přibude dalších 20 splňující minimálně emisní normu EURO 6.

Foto: Loket: Na modernizaci dopravního terminálu naváže oprava mostu (TV Západ)
Nový dopravní terminál za téměř 80 milionů korun byl v Lokti slavnostně uveden do ostrého provozu v úterý 30. ledna. Kromě nástupiště, zastávek, chodníků a přechodů vzniklo v místě parkoviště pro 50 aut i lavičky pro venkovní posezení.

Foto: 2004 – Sokolov: Podnikatelé musí zaplatit parkování pro provozovny (TV Západ)
Třicet tisíc korun zaplatí podnikatelé městu Sokolov za každé parkovací místo, které podle zákona musí vytvořit před svou provozovnou. Vybudování parkovacích míst ale v některých případech není možné kvůli nedostatku volných ploch.

Foto: Sokolov: Síť záchytných parkovišť mají posílit další projekty (TV Západ)
Podobně jako v posledních letech chystá Sokolov výrazné investice do parkovacích ploch ve městě. Zvláštní pozornost věnuje především velkým záchytným parkovištím ať už na sídlišti Michal, či poblíž centra nebo u vlakového nádraží.

Foto: 2004 – Cheb: Probíhá akce proti nesprávnému parkování (TV Západ)
Nesprávné parkování se tento měsíc v Chebu řidičům výrazně prodraží. Městská policie totiž na žádost radních pořádá mimořádnou akci s výmluvným názvem Správné parkování.

Foto: Region: Bude vaše čipová karta pro cestování platit i v roce 2024? (TV Západ)
Od 1. ledna 2024 vyjedou na silnice Karlovarského kraje nové autobusy na CNG pohon. Hlavním provozovatelem bude Dopravní podnik Karlovy Vary spolu s menšími dopravci na Bochovsku, Toužimsku a Žluticku.

Foto: 2003 – Sokolov: Město chce zabavovat auta neplatičům (TV Západ)
Razantnější postup proti neukázněných řidičům, kteří například jezdí bez technické kontroly anebo řidičského průkazu, připravuje sokolovská radnice. Pokud takový hříšník nezaplatí na místě pokutu, bude mu auto zabaveno.

Foto: Region: Nové CNG autobusy začnou jezdit v kraji od ledna 2024 (TV Západ)
V pondělí 20. listopadu byla v Karlových Varech na záchytném parkovišti u dolního nádraží představena větší část nové autobusové flotily na CNG pohon. Od 1. ledna roku 2024 by pak mělo vyjet na silnice celého kraje 170 vozidel v celkové hodnotě 1,3 miliardy korun.

Všechny články

Tipy kalendáře akcí


Všechny akce: Dnes Zítra Víkend