Školní kuchyně a jídelna v Domově mládeže v Karlových Varech je v novém

?Karlovarský kraj nechal přestavět zastaralou kuchyni a jídelnu Domova mládeže a školní jídelny Karlovy Vary. Zařízení slouží žákům i učitelům několika karlovarských škol, v lednu příštího roku navíc jeho služby budou využívat účastníci zimní olympiády dětí a mládeže.

zprávy uniweb weby

Rekonstrukce vyřešila staré a nevyhovující členění pracovišť ve školní kuchyni, stavebníci upravili i zázemí pro zaměstnance a přicházející strávníky. Kuchyně má nyní nové moderní spotřebiče a společně s jídelnou splňuje náročné požadavky celodenního výdeje jídel.

„Těší mě, že příprava jídla nyní probíhá v podmínkách odpovídajících dnešní době a žáci, učitelé i ti, kteří bydlí v domově mládeže, se mohou stravovat v příjemném prostředí. Poděkování patří stavebníkům a dodavatelům zařízení, kteří vše stihli v rekordním čase od poloviny května do konce srpna. Na základě toho mohl být 2. září 2019 zahájen plný provoz,“ uvedl krajský radní Jaroslav Bradáč.

Karlovarský kraj na přestavbu a vybavení kuchyně s jídelnou vynaložil 22,5 milionu korun. Celá akce provedená firmou BAUING KV a společností Hofmann Bohemia-partner gastronomie proběhla v období 13. 5. – 31. 8. 2019.


Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Policie České republiky, KŘP Karlovarského kraje

Hlavní zprávy

 

Policie České republiky, KŘP Karlovarského kraje
seo uniweb