Region: K včerejším nehodám dvakrát letěl vrtulník

U pěti dopravních nehod zasahovali během čtvrtka hasiči v Karlovarském kraji. Při těchto nehodách se zranilo pět osob, dvakrát byl na místo povolán záchranářský vrtulník, ve dvou případech pak byla silnice v místě nehody zcela uzavřena pro ostatní provoz na několik hodin.

zprávy uniweb weby

Dopravní nehody se v průběhu čtvrtka staly u Sokolova, Stráže nad Ohří, Boče, Hroznětína a Studánky na Ašsku. Na silnici D6 u Sokolova havarovalo v ranních hodinách jedno osobní vozidlo, skončilo převrácené mimo komunikaci. V autě cestovaly čtyři osoby, všechny se zranily. Pro jednu osobu na místo zavolala záchranná služba vrtulník.

Letecká záchranná služba zasahovala také u dopravní nehody osobního auta a kamionu na silnici u Studánky na Ašsku. Hasiči zde museli zraněného řidiče z osobního auta vyprostit, následně si jej převzala záchranná služba.

Na silnici č. 13 u Stráže nad Ohří havarovalo osobní auto s nákladním, po nárazu došlo k poškození palivové nádrže a k velkému úniku nafty na vozovku. Hasiči zde museli použít velké množství prostředků na jímání uniklé nafty. Provoz zde byl zcela uzavřený několik hodin, stejně jako u ranní nehody na silnici D6.

Další dopravní nehoda se stala rovněž na silnici č. 13 u Boče a poslední pak u Hroznětína, tyto nehody se obešly bez zranění. Celkem u těchto dopravních nehod zasahovalo devět jednotek hasičů.


Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
29. SEZONA ČNSO

Hlavní zprávy

 

weby uniweb