Mapka cyklodopravy Karlovarského kraje

V roce 2021 proběhne za podpory partnerů 19. sezóna provozu cyklodopravy, která bude zahájena v sobotu 15. května 2021.

zprávy uniweb weby

Poprvé společnost Autobusy Karlovy Vary, a.s. vypravila tzv. cyklobusy v systému nazvaném CykloEGRENSIS v roce 2003. Za tuto dobu neustále roste obliba nejen u zdatných cyklistů, ale i u rodin s dětmi nebo turistů, kteří objevují krásy našeho regionu.

"V letošním roce bude cyklodoprava v provozu od 15. května do 26. září o víkendech, státních svátcích a také v pátek v období letních prázdnin na červené lince Cyklostezkou Ohře do Krušných hor a opět Vás vždy vyvezeme jako bonus zdarma až na Klínovec. Jízdní dobu červené linky z Chebu až na Klínovec jsme zkrátili o 20 minut," uvádí na svých facebookových stránkách Autobusy Karlovy Vary.

Oranžová linka Chebskem a Vogtlandskem do přírodního parku Přebuz bude zahájena od vyhlášení v závislosti na vývoji celkové situace v České republice i zahraničí.

Děti a studenti 6 – 26 let a Senioři 65+ mohou i letos využít slevy 75% na jízdném.

Cestující mají také možnost využít včasné zarezervování svého místa díky rozšířenému místenkování v systému AMSbus.

Jako každý rok se bude soutěžit o jízdní kolo od partnera projektu Cyklocentra bratří Vondráčků a vydávat karty CykloEGRENSIS za cenu 699,- Kč vč. DPH na celou sezónu, které stále mají mnoho výhod:

• Neomezené využití cyklobusů
• Slevy ve vybraných restauracích

Další informace viz zde.


Zdroj: fb Autobusy KV


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
uniweby

Hlavní zprávy

 

weby uniweby
weby uniweb