Karlovy Vary: Vloupali se do tří vozidel

Kriminalisté z druhého oddělení obecné kriminality v Karlových Varech zahájili trestní stíhání devatenáctiletého muže a stejně staré ženy z Karlovarska, které obvinili ze spáchání přečinů krádež, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a muže dále z přečinu porušování domovní svobody.

zprávy uniweb weby

Obvinění během září tohoto roku opravdu nezaháleli. Na různých místech v Karlových Varech se měli v průběhu několika po sobě jdoucích dnů vloupat do tří zaparkovaných vozidel. Z těch měli odcizit různé věci. Jednalo se například o elektroniku, oblečení, peněženky s finanční hotovostí, osobními doklady a platební kartou. Svým jednáním způsobili celkovou škodu ve výši kolem 22 tisíc korun. Kromě toho, že trestnou činnosti páchali společně, se muž krádežím věnoval i samostatně. V polovině října tohoto roku se měl v Karlových Varech vloupat do domu a poté vniknout do sklepa, odkud odcizil ze sklepní kóje pilu.

Výše uvedeného jednání se obviněný dopustil i přesto, že byl za stejný trestný čin v minulosti odsouzen nebo potrestán Okresním soudem v Karlových Varech, proto mu teď v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na 3 roky. Obviněné ženě hrozí v případě prokázání viny až na 2 roky.

prap. Eva Valtová
mjr. Bc. Kateřina Krejčí

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Škoda Octavia 125 Restart2

Hlavní zprávy

 

Policie České republiky, KŘP Karlovarského kraje
seo uniweb