Karlovy Vary: Napadli ženu, která je upozornila na to, že nemají roušku

V polovině dubna ve večerních hodinách měla šestačtyřicetiletá žena navštívit obchodní dům v Karlových Varech. U pokladní zóny měla potkat pětačtyřicetiletého muže s jednačtyřicetiletou ženou, kteří dle jejích slov neměli zakrytá ústa a nos obličejovou rouškou. Ženu proto na to upozornila a místo toho, aby si dvojice roušku nandala, měli začít ženu slovně napadat.

dezinfekce

Hádku ukončil pracovník ostrahy, který pár vyvedl ven. Jejich spor však pokračoval na parkovišti, kde měl vyvrcholit až ve fyzické napadení. Oslovená žena měla poškozenou chytit za vlasy a strhnout na zem, kde jí měla opakovaně udeřit pěstí do hlavy. Muž měl fyzicky napadnout jejího osmnáctiletého syna, který se snažil svou matku bránit. Po chvíli s napadáním přestali a z místa ve svém vozidle odjeli pryč.

Policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary – město sdělili jednačtyřicetileté ženě a o čtyři roky staršímu muži podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.

V případě prokázání viny hrozí podezřelému trest odnětí svobody až na dva roky. Podezřelé ženě hrozí v případě prokázání viny až tříletý pobyt ve vězení, neboť se takového jednání dopustila opětovně.

nprap. Eva Valtová

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese

Hlavní zprávy

 

NOVÝ RENAULT CAPTUR