Chodov: Policisté hledají svědky dopravní nehody

Sokolovští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, která se stala ve čtvrtek 17. června letošního roku kolem 07:20 hodin na kruhovém objezdu v Chodově. K té mělo dojít tak, že čtyřiačtyřicetiletá žena na motocyklu značky Kymco, která jela ve směru z ulice U porcelánky směrem k ulici Dukelských hrdinů, vjela na kruhový objezd, kde jí zřejmě nedal přednost dosud nezjištěný řidič osobního automobilu přijíždějící z ulice Tovární.

james bond net concert

Po vjetí automobilu do dráhy motocyklu měla řidička ve snaze zabránit střetu strhnout řízení, vjet do protisměru a poté s motocyklem upadnout na pozemní komunikaci. Osobní automobil měl pokračovat dál ve své jízdě.

Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění čtyřiačtyřicetileté řidičky motocyklu značky Kymco. Řidička se poté podrobila orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.

Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158.

Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

nprap. Jakub Kopřiva

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

loop jazz club
weby uniweb