Aš: Oprava Krajkářské finišuje

Rekonstrukce komunikace v části Krajkářské ulice se blíží do svého závěru. Prakticky zbývá už jen položit finální vrstvu asfaltu. Část Krajkářské je pro dopravu uzavřena od 20. července, kdy byly stavební práce zahájeny. Oprava je kombinací celkové a střední opravy, prováděna je v úseku dlouhém 210 metrů, z toho 76 metrů tvoří úsek, kde se prováděla celková rekonstrukce, tedy i s novými konstrukčními vrstvami.

zprávy uniweb weby

Ve zbytku komunikace (od křižovatky s Jateční po křižovatku s Tovární) se provádělo odfrézování stávající asfaltové vrstvy a pokládka nové, opravovaly se tu také obrubníky a chodníky.

Stavbu provádí společnost Algon, a.s. Praha, která uspěla ve výběrovém řízení s cenou 3,89 mil. Kč (cena je vč. DPH). V průběhu stavby vyplynuly některé vícepráce, které celkovou cenu navýšily o 284 tisíc korun. Navýšení ceny, do které se promítly například větší objemy použité štěrkodrtě, než uváděla projektová dokumentace, schválila Rada města Aše na schůzi 7. září.

Termín dokončení stavby byl Radou města prodloužen do 30. září, hotovo ale bude už po položení konečné vrstvy asfaltu, prováděného v těchto dnech.


Zdroj: město Aš

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
SZO

Hlavní zprávy

 

seo uniweb