2010 – Berlín: Valdštejnské slavnosti bodovaly v zahraničí (4011) (TV Západ)

Na největším světovém veletrhu cestovního ruchu ITB v Berlíně vyhlásilo německé zastoupení agentury CzechTourism ceny pro nejlepší partnery a jejich projekty. Z rukou náměstka ministra pro legislativu a cestovní ruch Ministerstva pro Místní rozvoj Jiřího Koliby, charge d‘affaire Velvyslanectví ČR v Berlíně Milana Čoupka a ředitele CzechTourism Deutschland pana Miroslava Rončáka, převzali kromě dalších cenu také zástupci města Chebu.


„Kategorií bylo deset a Cheb zvítězil v kategorii Nejlepší regionální produkt roku 2009 a tím se staly Valdštejnské slavnosti v Chebu. Myslím, že jsme měli asi dvacet konkurentů, takže ten úspěch je poměrně pěkný,“ přiblížila výsledek vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu Marcela Brabačová.

Početnou skupinu hostů, novinářů a představitelů měst překvapil osobní účastí Valdštejn s chotí a svou družinou. Za doprovodu bubnů na sebe strhli pozornost i ostatních návštěvníků veletrhu. Ve svém proslovu k udělení zlatého medvěda pozval Valdštejn všechny přítomné na letošní slavnosti, které se budou konat na konci srpna.

Předání prestižních ocenění „CzechTourism Deutschland Awards“ se konalo již potřetí a stává se významnou součástí české prezentace na veletrhu cestovního ruchu ITB Berlín.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
weby uniweb

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
weby uniweb