2000 – Chebsko: Proběhnou oslavy 110. výročí zemědělského školství (TV Západ)

Začátkem března proběhne několik akcí, které připomenou 110. výročí zemědělského školství na Chebsku a zároveň 40. výročí založení Střední odborné, dříve Střední zemědělské školy.


V pátek 3. března se uskuteční průvod žáků školy, ve kterém nebudou chybět ani koně, centrem města a v odpoledních hodinách proběhne slavnostní shromáždění v obřadní síni chebské radnice, a to za účasti nejvyšších představitelů města, zástupců ministerstva školství a podnikatelské sféry. Oslavy pak vyvrcholí následující den. 

„Chtěl bych využít této příležitosti a pozvat všechny naše absolventy a samozřejmě i bývalé učitele školy na tyto slavnostní akce. Vyvrcholí v sobotu 4. března dopoledne Dnem otevřených dveří ve škole i na školním statku. Večer pak slavnostním sjezdem absolventů a učitelů školy ve všech sálech společenského domu Casino v Mariánských Lázních,“ pozval všechny ředitel Střední odborné školy Ing. Jaroslav Rubáš.

Střední zemědělská škola, která právě vznikla před 40 lety, prošla v roce 1989 transformací a od roku 1994 zahrnuje pod názvem Střední odborná škola rovněž Obchodní akademii a studijní obor Pozemní stavitelství. V současné době má škola již 2.500 absolventů a všechny zve k osobní účasti na oslavách tohoto jejího významného jubilea. 

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Reviens Bébel!

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
weby uniweb