2000 – Cheb: Knihovna pořádá akci Březen – měsíc internetu (TV Západ)

V rámci akce Březen – měsíc internetu se rozhodla chebská Okresní knihovna připravit několik zajímavých akcí. První z nich v sobotu 11. března nesla název Internet a senioři. Byla určena pro všechny dříve narozené, kteří se chtěli s touto komunikační vymožeností seznámit. Již následující sobotu 18.3. se uskuteční obdobná akce ovšem zaměřená na dámy ve středním věku. Program se uzavře 1. dubna.

zprávy uniweb weby

„Protože internet je úžasné medium, i když jsme na knížky v žádném případě nezanevřeli, tak je tam možnost najít spoustu věcí. A lidé se ho ostýchají,“ řekla za Okresní knihovnu v Chebu Marie Mudrová. 

V průběhu měsíce března mají všichni návštěvníci knihovny rovněž možnost poslat e-mailovou zprávu s různými dotazy a náměty poslancům za zdejší region přímo na server poslanecké sněmovny. 

„Zde bych ráda poprosila, aby vzkazy a dotazy byly slušné, protože internetová - elektronická pošta není anonymní a bude poznat, že vzkaz přišel z naší knihovny. Tak, abychom si neudělali ostudu,“ dodala Marie Mudrová. 

Akce měsíc internetu vyvrcholí v chebské knihovně v týdnu od 27. do 31. března, kdy zde bude mít veřejnost přístup na internet zdarma. Zájemci se mohou přihlásit s předstihem, aby se mohl připravit harmonogram a oni měli jistotu, že se na půl hodinu k internetu skutečně dostanou. 

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
NetConcert Bobby Shew

Hlavní zprávy

 

seo uniweb