Práce Nabídka zaměstnání

mzdový/á účetní, personalista

Koncept FAST s.r.o. - 000

Krušnohorská 786, Ostrov

Detail firmy

Jitka Dušková
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 15 000,- Kč

Kontakt: Dušková Jitka Bc., e-mail: duskova@konceptfast.cz
Do našeho týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici mzdový/á účetní, personalista:
Náplň práce:
- kompletní zpracování mezd zaměstnanců
- zpracování podkladů související se mzdovou agendou
- komunikace s orgány státní správy (ČSSZ, ZP, ÚP, FÚ apod.)
- zpracování a evidence personální agendy spojené se vznikem, změnou a ukončením pracovního poměru
- nábor nových zaměstnanců včetně správy inzerce, komunikace s kandidáty, organizace a realizace pracovních pohovorů
- zajišťování vstupních a periodických lékařských prohlídek
- školení zaměstnanců
- denní komunikace se zaměstnanci

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- praxe v oboru min. 3 roky
- znalost mzdové legislativy, zákoníku práce a personalistiky
- komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost a zodpovědný přístup
- příjemné a reprezentativní vystupování
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Acrobat Reader)
- trestní bezúhonnost
- výhodou - znalost programu Perm, Pohoda.

Nabízíme:
- zázemí a jistotu stabilní a prosperující firmy
- odpovídající zaškolení a plnou podporu týmu
- 5 týdnů dovolené
- možnost zaměstnání na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu na e-mailovou adresu: duskova@konceptfast.cz
tabilní zázemí společnosti.