Práce Nabídka zaměstnání

asistent/ka ředitele

Koncept FAST s. r.o. - 000

Krušnohorská 786, Ostrov

Detail firmy

Jitka Dušková
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 23 000,- Kč

Kontakt: Dušková Jitka Bc., e-mail: duskova@konceptfast.cz
Do našeho týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu, který bude podporou pro našeho ředitele.
Náplň práce:
- zajištění chodu sekretariátu ředitele firmy
- provozní administrativa - korespondence, telefonická a e-mailová komunikace, obsluha datových schránek, vedení evidence písemností ředitele
- organizace a evidence kalendáře ředitele
- příprava podkladů pro jednání ředitele, příprava a organizování služebních cest
- účast na poradách vedení, pořizování zápisů z porad či dalšch interních a externích jednání
- organizování jednání se zaměstnanci společnosti, obchodními a jinými partnery
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- komunikativnost, organizační schopnosti, vstřícnost, samostatnost, pečlivost a zodpovědný přístup
- časová flexibilita
- příjemné a reprezentativní vystupování, kvalitní ústní a písemný projev
- výborná znalost ČJ slovem i písmem, znalost AJ výhodou
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Acrobat Reader)
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- zázemí a jistotu prosperující firmy
- služební telefon
- firemní vzdělávání a školení
- možnost zaměstnání na dobu neurčitou

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu na e-mailovou adresu: duskova@konceptfast.cz
stabilní zázemí společnosti

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.