Práce Nabídka zaměstnání

Správce ICT - junior

Imperial Karlovy Vary a. s. - 000

U Imperiálu 7, Karlovy Vary

Detail firmy

Manager
603 198 003
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

Kontakt: Manager zdravotnického úseku, tel.: 603 198 026, e-mail: HR@imperial-group.cz
Lázně Imperial Karlovy Vary hledají (v pracovní dny 9:00 - 14: hod)
Nutné při vstupu negativní test na COVID
Lázně Imperial Karlovy Vary hledají:

SPRÁVCE ICT - junior

Kontakt: tel 603198003 v pracovní dny mezi 9:00 - 14:00, email: HR@imperial-group.cz

Nabízíme:
o mobilní telefon
o zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
o personální obědy za 15,- Kč
o přátelský kolektiv, příjemné a moderní pracovní prostředí
o možnost dalšého profesního růstu a vzdělávání

Požadujeme:
o SŠ s maturitou technického zaměření
o práce na PC, všeobecná znalost v oblasti IT
o řidičský průkaz skupiny B
o pasivní znalost AJ
o trestní bezúhonnost, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost

Pracovní náplň:
o uživatelská podpora v oblasti informačních technologií
o příjem a evidence (first level) servisních požadavků HelpDesk
o evidence, příjem, výdej a transport spotřebního materiálu pro tiskárny a kopírovací stroje (papír a tiskové náplně)
o pravidelný servis hardware PC/NB/tiskárny - profylaxe, drobné opravy
o pravidelný servis software - profylaxe OS Windows, udržování aktualizačních souborů

Pracovní podmínky:
o pracovní doba 8:00 - 15:30 + pohotovostní služby

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.