Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník/ce pobočky Pošty Partner

Obec Valeč - 001

Náměstí 119, Valeč

Detail firmy

Michaela Holubcová
777 176 974
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 9 150,- Kč

Kontakt: Holubcová Michaela, tel.: 777 176 974
Náplň práce:
- Poskytování poštovních služeb např. příjem x výdej poštovních poukázek, listovních zásilek, balíků apod.
Požadujeme:
- Pracovitost, loajalitu, komunikativnost, pečlivost, flexibilitu, schopnost jednat s lidmi
- Čistý trestní rejstřík, ochotu se vzdělávat
- Dobrou uživatelskou znalost práce na počítači (Windows, MS Office, Internet, Outlook)
- Minimální vzdělání - střední odborné (vyučení)
Náležitosti písemné přihlášky a povinné přílohy:
- Jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu uchazeče, datum a podpis
- Životopis s uvedením údajů o dosavadním zaměstnání a odborných znalostech uchazeče
- Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Nabídky doručte osobně na podatelnu OÚ Valeč nebo písemně na adresu:
Obecní úřad Valeč, Náměstí 119, 364 55 Valeč
Bližší informace: Michaela Holubcová, tel.: 777 176 974
Přihlášky do výběrového řízení je nutné doručit Obecnímu úřadu ve Valči v termínu
do 11. října 2021 do 13:00 hodin včetně.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.