Práce Nabídka zaměstnání

Oparátor/ka PC

Koncept FAST s. r.o. - 000

Krušnohorská 786, Ostrov

Detail firmy

Jitka Dušková
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 19 000,- Kč

Kontakt: Dušková Jitka Bc., e-mail: duskova@konceptfast.cz
Do našeho týmu hledáme schopného kandidáta na vedoucí pozici pro technické středisko.
Do našeho týmu hledáme operátora/ku PC.
Náplň práce:
- komplexní příprava odečtů a zpracování rozúčtování nákladů
- zadávání dat do systému včetně následných kontrol
- komunikace se zákazníky
- administrativní činnost spojená s rozúčtováním
Požadujeme:
- znalost práce na PC, základní znalost Word, Excel
- středoškolské vzdělání s maturitou
- pozitivní přístup k zákazníkovi
- řidičský průkaz sk. B
Očekáváme:
- spolehlivost, pečlivost, loajálnost, samostatnost a zodpovědný přístup.
Pracovní doba: od 7:00 do 15:30 hodin.
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Nabízíme:
Podpora ze strany kolegů - rádi vás naučíme vše potřebné, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, stabilní zázemí prosperující firmy, přátelský kolektiv.

Prosíme o zaslání životopisu na e-mailovou adresu: duskova@konceptfast.cz.
Stabilní zázemí společnosti

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.