Zítra se budou zdravotníkům vydávat ochranné prostředky

Karlovarský kraj na svých facebookových stránkách upozorňuje všechny zdravotníky, poskytovatele lázeňské léčebně rehabilitační péče a dopravní zdravotní služby, že v pondělí 23. března 2020 bude zahájen výdej ochranných prostředků z dodávky Ministerstva vnitra.

zprávy uniweb weby

Výdej je určen pro tyto odbornosti:
Všeobecné praktické lékařství, praktické lékařství pro děti a dorost, dětské lékařství, pneumologie a ftizeologie, gynekologie a porodnictví, endokrinologie a diabetologie, neurologie, klinická onkologie, chirurgie, ortopedie, onkochirurgie, nefrologie, urologie, zubní lékařství, oftalmologie, algeziologie – léčba bolesti, psychiatrie, radiologie, revmatologie, hematologie, angiologie, gastroenterologie, klinická biochemie, orální a maxiofaciální chirurgie, traumatologie, alergologie, dermatovenerologie, foniatrie, porodní asistentka, domácí péče a lékárny

Ve výdejních místech v 7 městech regionu, 23. 3. 2020 od 8.00 – 17.00 hodin:
- Ostrov, Mírové náměstí 733, Ostrov, Dům kultury, T klub
- Karlovy Vary, Moskevská 34, K. Vary, Městská policie Karlovy Vary
- Sokolov, Rokycanova 1929, Sokolov, Městská policie, vnitřní dvůr městského úřadu
- Cheb, Jiráskova 2, Cheb, Městská policie, garáž vedle vstupu
- Mariánské Lázně, Ruská 155, M. Lázně, stará budova městského úřadu, přízemí
- Aš, Kamenná 52, Aš, Městský úřad, přízemí - podatelna
- Kraslice, Náměstí 28. října 1438, Městský úřad Kraslice

S sebou je třeba vzít:
Oprávnění k poskytování zdravotních služeb, popřípadě registraci – uvedena musí být aspoň 1 výše vyjmenovaná odbornost

Každý ze zdravotníků výše uvedených odborností obdrží 9 kusů respirátorů na 1 místo poskytování služeb. Respirátory jsou určené pouze pro zdravotnická zařízení, která jsou v provozu, tedy poskytují v současné době zdravotní služby.

Výdej pro poskytovatele lázeňské léčebně rehabilitační péče a pro provozovatele dopravní zdravotní služby:
Krajský úřad Karlovarského kraje, Závodní 353/88, garáž č. 11, 23. 3. a 24. 3. 2020 od 8 – 12:00 hodin, Opět ZZ musí být v provozu, tedy poskytovat zdravotní služby. Výdejcem bude ověřeno. Počet předaných kusů lázeňským zařízením: 4 ks respirátorů na 1 místo poskytování zdravotních služeb.

Upozornění v případě nevyzvednutí si ochranných prostředků:
Kdo si nebude moci ze závažných důvodů vyzvednout ochranné prostředky ve výše uvedených výdejních místech ve stanovených dnech a časech, si bude moci zásilku vyzvednout v úterý 24. 3. 2020 od 13:00 do 16:00 na Krajském úřadě Karlovarského kraje, Závodní 353/88, Karlovy Vary (kontaktní telefon: Vladimír Šumina – 736 650 102).Zdroj: facebookové stránky Karlovarského kraje


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
29. SEZONA ČNSO

Hlavní zprávy

 

weby uniweb