Ve Skokách končí letní program projektu Živé skoky 2020

Komorním recitálem písničkáře a básníka Oldřicha Janoty s houslistkou a zpěvačkou Romanou Šilhavou skončí letní program projektu Živé Skoky 2020. Jeho cílem je především oživení poutního chrámu Navštívení Panny Marie jako místa setkávání.

VZP list a pros 2022

Letní sezóna tohoto léta přivedla do kostela řadu zajímavých hudebních hostů a konalo se několik tradičních akcí, jako například Pouť k Panně Karmelské nebo Poutní mše svatá.

Projekt Živé Skoky se zabývá i dalšími okruhy činnosti, mezi které patří kromě koncertů například také přednášky, výstavy, workshopy nebo setkání poutníků. Každoročně nechybí ani skokovské česko-německé mariánské poutě. Dobrovolnické aktivity pak zahrnují chrámovou a průvodcovskou službu a pracovní aktivity zaměřené na údržbu kostela a jeho okolí.

Závěrečný koncert letních prázdnin v podání Oldřicha Janoty se ponese ve znamení osobitého pojetí hudby, textů a hry na kytaru. Recitál se uskuteční v sobotu 22. 8. 2020 od 19 hodin v kostele Navštívení Panny Marie ve Skokách. Vstupné je dobrovolné.


Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
21.08.2020 17:00
0 +
 
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
weby uniweb