Region: Policisté se zaměřili na rychlost

Sešlápnutí plynu za vidinou ušetřeného času bývá velmi riskantní. Ze získaných minut se může v rychlosti stát neštěstí, které končí bohužel s těmi nejvážnějšími následky. Ve snaze snížit počet těchto vážných dopravních nehod, se dopravní policisté v Karlovarském kraji ve dnech 24. května a 28. května tohoto roku, zaměřili na dodržování nejvyšší dovolené rychlosti vozidel v obci i mimo ni.


Do této speciální kontroly byly zapojeny téměř tři desítky policistů. Ti využili veškerou měřící techniku, kterou Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje disponuje.

V pondělí bylo zjištěno překročení dovolené rychlosti jízdy u 95 řidičů a v průběhu pátečního dne jich bylo o 29 méně.  Za překročení stanovené rychlosti jízdy uložili policisté celkem 146 pokut a 15 řidičů oznámili příslušnému správnímu úřadu. Během speciální kontroly policisté nemuseli řešit žádný vážnější prohřešek.

Vzhledem ke zjištěnému počtu přestupků se policisté zaměří na tuto problematiku ve zvýšené míře i v nadcházejícím období.

nprap. Eva Valtová

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
MNOZIL BRASS

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
seo uniweb