Region: Policisté obdrželi ocenění

V pátek dne 20. května 2022 v dopoledních hodinách se v Karlovarském městském divadle uskutečnilo slavnostní předávání ocenění policistkám a policistům Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje.


Na samém počátku slavnostní akce zazněla znělka Policie ČR, po níž následoval za znění Husitského chorálu příchod čestné jednotky s praporem Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje.

„Je tomu více jak dva roky, kdy jsme se naposledy sešli za účelem ocenění těch z Vašich kolegyň a kolegů, kteří vykonávali službu u Policie České republiky více jak 10 let. Uplynulé období bylo pro Policii České republiky složité. Museli jsme řešit řadu úkolů a opatření, se kterými jsme se v minulosti nesetkali. Nejprve to bylo díky opatřením souvisejícím s pandemií Covid 19 a nyní od února tohoto roku povinnosti spojené s migrační vlnou uprchlíků z Ukrajiny. Docházelo k dělení kolektivů na skupiny, uzávěrám hraničních přechodů do SRN, dvou okresů Karlovarského kraje a v nedávné době vybudování, zprovoznění a především personální zajištění asistenčního centra pomoci Ukrajině. Vše jsme zvládli a prokázali, že jsme jeden vynikající tým. Z tohoto místa bych Vám chtěl za Vaši práci poděkovat, poděkovat i Vašim kolegům, kteří zde nejsou a v neposlední řadě i Vašim rodinám, které Vám vytváří potřebné zázemí, klid a pohodu pro práci. Jako výraz poděkování za Vaší dlouhodobou službu pro občany této země a věrnost Policii České republiky dnes převážná většina z Vás obdrží z rukou prvního náměstka policejního prezidenta medaile pana policejního prezidenta za věrnost tří stupňů. Předem každému oceněnému blahopřeji a velmi mu to přeji.“ sdělil na úvod krajský ředitel brig. gen. Mgr. Petr Macháček.

Celkem 101 policistů a policistek si převzalo za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a trvání služebního poměru v délce 10 let, 20 let a 30 let medaili III. stupně, II. stupně a I. stupně.

Medaile policejního prezidenta si ocenění policisté a policistky převzali z rukou prvního náměstka policejního prezidenta genmjr. Ing. Tomáše Lercha, který se této slavnostní chvíle zúčastnil. První náměstek policejního prezidenta a krajský ředitel osobně poblahopřáli každému oceňovanému policistovi a policistce. Dámy navíc obdržely od krajského ředitele květinu.

Všem oceněným gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěšných pracovních let.

mjr. Bc. Kateřina Pešková


Fotogalerie
NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO Studio

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
seo uniweb