Region: Jednoho motorkáře musel transportovat do nemocnice vrtulník

V neděli 26. června se staly hned tři nehody motorkářů v Karlovarském kraji, a to v obci Boč, u Teplé a u Hranic.


Dopravní nehoda v obci Boč

V nedělí 26. června letošního roku krátce před půl druhou hodinnou ranní došlo v obci Boč na Karlovarsku k dopravní nehodě motocyklu. K té mělo dojít tak, že pětapadesátiletý řidič jedoucí ve směru z Chomutova směrem do Karlových Varů se zřejmě nevěnoval řízení, vyjel vpravo mimo komunikaci, kde následně narazil do plotu, který poškodil.

Řidič se následně podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,28 promile. Poté byl převezen k lékařskému vyšetření spojeného s odběrem biologického materiálu. Na místě byl řidiči zadržen řidičský průkaz a byla mu zakázána další jízda.
Předběžná škoda byla odhadnuta na 30 tisíc korun. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou v šetření policistů.


Dopravní nehoda u Teplé


V neděli 26. června letošního roku krátce před sedmnáctou hodinnou došlo na pozemní komunikaci č. 198 u obce Teplá k dopravní nehodě motocyklu. K té mělo dojít tak, že sedmašedesátiletý muž jedoucí na motocyklu značky Suzuki směrem z obce Horní Kramolín do Teplé měl v levotočivé zatáčce vyjet mimo komunikaci, kde havaroval do pravého příkopu.
Při dopravní nehodě muž utrpěl těžká zranění, se kterými byl letecky transportován do nemocnice. Sedmašedesátiletý řidič se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.

Škoda byla předběžně odhadnuta na 62 tisíc korun. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou v šetření policistů.


Dopravní nehoda u Hranic


V neděli 26. června letošního roku krátce po dvaadvacáté hodině došlo na pozemní komunikaci č. III/2171 u obce Hranice k dopravní nehodě motocyklu. K té mělo dojít tak, že šestapadesátiletý řidič motocyklu značky Yamaha jedoucí ve směru od obce Hranice do obce Studánka. S motocyklem měl vyjet vpravo mimo komunikaci a narazit do svodidel.

Šestapadesátiletý řidič při dopravní nehodě utrpěl těžké zranění, se kterými byl Zdravotnickou záchrannou službou převezen do nemocnice. Řidič byl policisty vyzván, aby se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, kterou odmítl. Následně odmítl také lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Muži byl na místě zadržen řidičský průkaz.

Škoda byla předběžně odhadnuta na 45 tisíc korun. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou v šetření policistů.

prap. Jan Bílek
mjr. Bc. Kateřina Pešková

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Abonentní koncert 2

Hlavní zprávy

 

NetConcert Monica Mancini
weby uniweb