Ostrov: Pod vlivem alkoholu a drog vulgárně nadával na chodbě domu

Dva případy výtržnictví - 1. Policisté z Obvodního oddělení ve Žluticích sdělili jednačtyřicetiletému muži z Karlovarska podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.

dezinfekce

Takového protiprávního jednání se měl dopustit ke konci února tohoto roku kolem páté hodiny večerní na Žluticku. Na parkovišti před místní prodejnou měl po předchozí slovní rozepři napadnout čtyřiapadesátiletého muže. Staršímu muži svým jednáním způsobil zranění, s kterým musel následně vyhledat lékařské ošetření.

2. Výtržnictví se měl ve stejném měsíci dopustit také dvaatřicetiletý muž z Ostrova. V dopoledních hodinách měl na chodbě obytného domu pod vlivem drog a v podnapilém stavu vulgárně křičet na svou stejně starou přítelkyni, která mu ze strachu nechtěla otevřít. Rozčílený muž měl svou agresi umocnit údery a kopy do vstupních dveří bytu. Rozrušená žena z obavy o svůj život zavolala na linku 158. Přivolaná policejní hlídka muže opětovně vyzvala, aby zanechal svého jednání. Na výzvy však nereagoval a ve svém protiprávním jednání měl pokračovat. Policisté muže na místě omezili na osobní svobodě a následně eskortovali na protialkoholní záchytnou stanici. Policisté z Obvodního oddělení Jáchymov muži sdělili podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a poškození cizí věci. V případě prokázání viny mu hrozí až tříletý pobyt ve vězení, neboť se takového činu dopustil v posledních třech letech opětovně.

Jednačtyřicetiletému podezřelému muži z Karlovarska v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

nprap. Eva Valtová

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 21.03.2020 11:000 +
 
Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese

Hlavní zprávy

 

Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese