Nominujte svou Alej roku 2019. Uzávěrka je koncem října

O titul Aleje roku spolku Arnika bojuje zatím jediná alej z Karlovarského kraje mezi 55 z celé republiky. Lidé si mohou připomenout celosvětový Den stromů, který proběhl v neděli, právě nominací své nejoblíbenější aleje nebo stromořadí. Na vítěze čeká let balonem a spousta dalších milých cen. Autor nejkrásnější fotografie získá novou digitální zrcadlovku. Čas zbývá jen do konce října.

zprávy uniweb weby

Nominujte na www.alejroku.cz. 

„Podzimní listí se nám krásně zabarvuje a pomalinku opadává. Tak neváhejte a posílejte vaše příběhy a fotky alejí, které nám zatají dech. Čas je už jen do konce října. Už se moc těším, až budeme vybírat ty nejhezčí,“ vyzývá hvězda muzikálu Tarzani a patronka ankety Petra Vojtková.

Pozdrav od hlavní představitelky Jane z muzikálu Tarzan - zde.

V Karlovarském kraji o titul bojuje zatím Císařská alej v Jáchymově. Lidé mohou nominovat další aleje a stromořadí do konce října. Stačí nahrát aspoň jednu fotografii a stručný komentář, proč si právě tato alej zaslouží pozornost. V listopadu Arnika zahájí hlasování, které poběží do začátku ledna.

Přehled všech zatím nominovaných alejí - zde

„Díky vašim nominacím můžeme ukázat pestrost alejí a stromořadí v české krajině. Podělte se o radost z nově vysázené aleje a stromořadí nebo upozorněte na ty, kterým hrozí zánik. Těšíme se na vaše příběhy,” říká koordinátorka ankety Karolina Kostićová.

Po ukončení hlasování Arnika v lednu vyhlásí nejoblíbenější aleje a stromořadí celé České republiky i v jednotlivých krajích. Na autora vítězné nominace čeká let balonem od Lucky Balon. Regionální vítězové obdrží poukazy na fotoslužby od FotoŠkoda, knihy o památných stromech a vstupenky do botanických zahrad po celé republice. Patroni ankety navíc zvolí tři nejkrásnější fotografie. Vítěz fotografické soutěže se může těšit na zrcadlovku značky Canon.


Zdroj: Ing. Jiří Kaňa, tiskový mluvčí Arnika 
Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 24.10.2019 18:00
0 +
 
SZO

Hlavní zprávy

 

seo uniweb