Mariánské Lázně: Policie hledá pachatele loupežného přepadení

V neděli jsme informovali o nočním případu loupeže v Mariánských Lázních. Policie teď zveřejnila další podrobnosti k případu.

obrázek: Mariánské Lázně: Policie hledá pachatele loupežného přepadení

Policejní komisař zahájil úkony trestního řízení ve věci podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, ke kterému došlo v Mariánských Lázních dne 7. 5. 2017 kolem 01,00 hodiny.

V ulici U Nemocnice, v neobydleném domě, dosud neznámý pachatel přistoupil k ležícímu a spícímu muži kterého udeřil několika údery rukou a nohou a následně mu odcizil mobilní telefon, klíče od zaměstnání a pánskou peněženku s penězi, občanský průkaz, kartičku pojištěnce VZP a dalšími doklady.

Poškozenému muži způsobil škodu ve výši cca Kč 1.000,- a zranění v okolí pravého oka, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Policie po pachateli pátrá.

por. PhDr. Papežová Zdeňka



Další články