Mariánské Lázně: Podvedli seniorku. Poznáváte je?

Policisté z Obvodního oddělení Mariánské Lázně šetří případ, ke kterému došlo dne 7. prosince 2017 mezi 12:30 až 13:30 hodin v Mariánských Lázních, části Úšovice v ulici Havlíčkova.

obrázek: Mariánské Lázně: Podvedli seniorku. Poznáváte je?

Zde dva neznámí muži zazvonili u seniorky a přesvědčili jí o nutnosti provedení výměny vchodových dveří u bytu za nové. Po výměně za obyčejné dveře v hodnotě 1 000 korun požadovali po seniorce zaplacení finanční hotovosti ve výši 10 000 korun.

Policisté pátrají po mužích z fotografií pořízených z kamerového záznamu.

Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu podvod, za což v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až dva roky.

Policisté žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po mužích z kamerového záznamu. V případě jakýchkoliv informací, které by pomohly policistům při vyšetřování, volejte na linku 158.

prap. Bc. Daniel Dvořák

ML - okradeni seniorky1.jpg
14.12.2017
ML - okradeni seniorky2.jpg
14.12.2017
ML - okradeni seniorky3.jpg
14.12.2017
14.12.2017


Další články