Mariánské Lázně: Návštěvníky adventu čeká bohatý program

Adventní kolonáda v Mariánských Lázních má své kouzlo. V Německu nebo v Praze se samozřejmě pořádají světoznámé vánoční trhy, hlučné, s bohatým výběrem různého zboží a s obrovským množstvím lidí.

VZP list a pros 2022

Ale mnohým turistům se zalíbila filigránská kolonáda pod načechraným sněhem, vánoční strom na pozadí sloupové haly Křížového pramene, chuť teplých oplatek a čerstvě uvařeného grogu. A možnost jít na procházku do pohádkového lesa nebo si zalézt do teplé minerální koupele; výběr záleží na vás. 

Návštěvníky Mariánských Lázní letos jako vždy čeká adventní program, který zajišťuje Tomáš Richter, manažer hotelu Krakonoš, který má s pořádáním takovýchto akcí ve svém hotelu obrovské zkušenosti. 

Program bude zaměřen především na rodiče s dětmi, které samozřejmě potěší rozsvícení vánočního stromu na kolonádě 26. 11. a hudba žesťového souboru ZUŠ F. Chopina. Velké překvapení na ně pak čeká 3. 12. ve 14.00 při mikulášských nadílkách (moderátorem je David Petřík), zábavu zajistí dětská diskotéka, setkání s andělem, čertem a Mikulášem a záplava různých sladkostí či jiných dobrot. 

Turisté, kteří mají rádi hudbu, mohou oslavit čas Vánoc poslechem adventního koncertu 4. 12. v kostele Nanebevzetí p. Marie. 18. 12. od 16.00 pak zazní česká mše vánoční od J. J. Ryby v podání Západočeského symfonického orchestru.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
seo uniweb