Mariánské Lázně: Agresor napadl poškozeného motorovou pilou

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmatřicetiletého muže z Mariánských Lázní, kterého obvinili ze spáchání zločinu vydírání, těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a přečinů nebezpečného vyhrožování a výtržnictví.

dezinfekce

Obviněný muž měl v neděli 2. srpna letošního roku po 19. hodině fyzicky napadnout šestadvacetiletého zaměstnance rychlého občerstvení v Mariánských Lázních. Obviněný měl obejít prodejní pult a muže, který v té době obsluhoval zákazníky, chytit a natlačit ke zdi. Po chvíli svého jednání zanechal a prodejnu opustil. Přitom měl vyhrožovat přítomné jednadvacetileté ženě. Na napadeného muže měl z osobního automobilu, kterým odjížděl, pořvávat, že pokud přivolá policii, tak rychlé občerstvení podpálí.

O pár minut později měl v jiné části lázeňského města zničehonic začít urážet sedmatřicetiletou ženu a třiačtyřicetiletého muže. Toho měl následně fyzicky napadnout několika údery pěstí. Poté měl odejít do své nedaleké garáže, kde měl vzít motorovou pilu a vrátit se zpět k muži. Toho se měl snažit motorovou pilou zasáhnout, ale muž se útokům vyhnul. Obviněný poté odešel zpět do garáže a v dalším agresivním chování mu zabránila přivolaná policejní hlídka.

Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, což akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na deset let.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
NOVÝ RENAULT CAPTUR

Hlavní zprávy

 

Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese