Mariánské Lázně: 3. září proběhne už posedmé akce Krok ke zdraví

3. září 2022 v Mariánských Lázních proběhne už posedmé akce Krok ke zdraví, což je pochod s holemi okolím města.


Start proběhne u hotelu Krakonoš od 9.00 do 11.00 hodin. Organizátoři případně bezplatně zapůjčí účastníkům hole, startovné je 50 Kč, děti do 6 let budou mít účast zdarma. Účastníci budou mít na výběr 6 km nebo 11 km trasu. Jako odměnu za účast sportovci dostanou pamětní list, minerální vodu a zdravou tyčinku. 

Součástí akce bude ve 14.00 slavnostní odhalení nového sochařského díla v parku před hotelem Krakonoš. Jak nám vysvětlil jeho jednatel Ing. Jiří Richter, hotel získal od známého akademického sochaře Michala Moravce sochu rytíře Bruncvíka se lvem. Jak je známo z českých pověstí, Bruncvík pomohl lvu a lev jemu, a poté společně bojovali proti zlu. Sochařský park hotelu Krakonoš disponuje více než 60 sochami, turisté tu můžou zhlédnout díla spojená s historií, církví nebo s pohádkami. 

Organizátorem akce Krok ke zdraví je Klub českých turistů Mariánských Lázní, který letos slaví 95 let existence. Záštitu převzalo město Mariánské Lázně, hotel Krakonoš, park miniatur Boheminium a společnost Bohemia Healing Marienbad Waters a.s. Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Voices of Hollywood

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
weby uniweb