Loket hostí Grand Prix České republiky 2020 v motokrosu

V Lokti se v neděli 9. 8. 2020 uskuteční 4. podnik Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu v areálu Loketských serpentin. Divákům se představí závodníci ve čtyřech kategoriích – MX1, MX2, ženy a veteráni.

dezinfekce

Ráno budou tratě patřit volným tréninkům, od 9:30 hod se pak na start kvalifikačních jízd postaví jednotlivé kategorie. Jako první odstartují ženy, následně pak veteráni, dále kategorie MX2 a na závěr MX1. Finálové jízdy začnou ve 13:00 hod.

V kategorii MX1 je českým želízkem v ohni Václav Kovář, který drží v dosavadním hodnocení 3. příčku. Čtvrté místo bude v kategorii MX2 obhajovat Jakub Terešák, mezi ženami je favoritkou vedoucí žena podniku Kristýna Vítková, mezi veterány jsou adepty na vítězství Petr Bartoš a v kategorii Veterán 50+ Roman Skalka a Roman Majer.

K odstavení vozidel mohou návštěvníci využít parkovací plochu přímo u areálu motokrosu v Lokti. V den konání závodů nebude žádným způsobem omezen provoz ve městě.

V souvislosti s očekávaným navýšením přílivu turistů o nadcházejícím víkendu spojeném s pořádáním řemeslných trhů a akcí Historické vojenské ležení pod hradem Loket ve dnech 8. a 9. srpna a dále pořádáním Mistrovství České republiky v motokrosu 9. srpna, dojde k posílení hlídek Policie ČR v Lokti, a to včetně hlídky dopravní policie, která bude zaměřena primárně na parkování.

"Prosíme všechny návštěvníky města, aby ve svém zájmu i zájmu občanů města využívali parkovací a odstavné plochy k tomu určené, a to odstavnou plochu u benzínové pumpy, odstavnou plochu u nástupiště lesních cest a zejména odstavnou plochu ve Sportovní ulici, která má největší kapacitu. Zdarma je také možné využít odstavnou plochu u vjezdu do města u sjezdu z dálnice D6. Pro návštěvníky motokrosu doporučujeme využít odstavné plochy u motokrosového areálu. Všechny plochy jsou v docházkové vzdálenosti od centra města," uvádí na svých stránkách město Loket. 


Zdroj:  Krajské listy Karlovarského kraje
            město Loket

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky


Hlavní zprávy