Loket hostí Grand Prix České republiky 2020 v motokrosu

V Lokti se v neděli 9. 8. 2020 uskuteční 4. podnik Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu v areálu Loketských serpentin. Divákům se představí závodníci ve čtyřech kategoriích – MX1, MX2, ženy a veteráni.

zprávy uniweb weby

Ráno budou tratě patřit volným tréninkům, od 9:30 hod se pak na start kvalifikačních jízd postaví jednotlivé kategorie. Jako první odstartují ženy, následně pak veteráni, dále kategorie MX2 a na závěr MX1. Finálové jízdy začnou ve 13:00 hod.

V kategorii MX1 je českým želízkem v ohni Václav Kovář, který drží v dosavadním hodnocení 3. příčku. Čtvrté místo bude v kategorii MX2 obhajovat Jakub Terešák, mezi ženami je favoritkou vedoucí žena podniku Kristýna Vítková, mezi veterány jsou adepty na vítězství Petr Bartoš a v kategorii Veterán 50+ Roman Skalka a Roman Majer.

K odstavení vozidel mohou návštěvníci využít parkovací plochu přímo u areálu motokrosu v Lokti. V den konání závodů nebude žádným způsobem omezen provoz ve městě.

V souvislosti s očekávaným navýšením přílivu turistů o nadcházejícím víkendu spojeném s pořádáním řemeslných trhů a akcí Historické vojenské ležení pod hradem Loket ve dnech 8. a 9. srpna a dále pořádáním Mistrovství České republiky v motokrosu 9. srpna, dojde k posílení hlídek Policie ČR v Lokti, a to včetně hlídky dopravní policie, která bude zaměřena primárně na parkování.

"Prosíme všechny návštěvníky města, aby ve svém zájmu i zájmu občanů města využívali parkovací a odstavné plochy k tomu určené, a to odstavnou plochu u benzínové pumpy, odstavnou plochu u nástupiště lesních cest a zejména odstavnou plochu ve Sportovní ulici, která má největší kapacitu. Zdarma je také možné využít odstavnou plochu u vjezdu do města u sjezdu z dálnice D6. Pro návštěvníky motokrosu doporučujeme využít odstavné plochy u motokrosového areálu. Všechny plochy jsou v docházkové vzdálenosti od centra města," uvádí na svých stránkách město Loket. 


Zdroj:  Krajské listy Karlovarského kraje
            město Loket

Fotogalerie
Policie České republiky, KŘP Karlovarského kraje

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Policie České republiky, KŘP Karlovarského kraje

Hlavní zprávy

 

Kamiq restart 2
seo uniweb