Kraslice: S vozidlem narazil do oplocení domu. Z místa nehody ujel

Pětadvacetiletý muž z Kraslic měl v neděli 4. dubna 2021 řídit ve večerních hodinách osobní automobil značky Škoda. Poblíž Kraslic měl s automobilem narazit do kovového oplocení a po dopravní nehodě z místa okamžitě ujet, aniž by splnil svou zákonnou povinnost.

zprávy uniweb weby

Provedeným šetřením k dopravní nehodě policisté zjistili, že pětadvacetiletý muž není držitelem řidičského oprávnění a řízení motorových vozidel mu bylo trestním příkazem vydaným Okresním soudem v Chebu zakázáno až do ledna roku 2023.

To ale nebylo z jeho strany vše, protože po této dopravní nehodě měl o hodinu později v Kraslicích přistoupit ke vstupním dveřím do rodinného domu a několikrát do nich kopnout. Svého jednání měl zanechat až v době, kdy dveře poškodil. Kromě toho měl u rodinného domu poničit také bezdrátový vysílač zvonku, skleněnou výplň sklepního plastového okna a zlomit několik dřevěných plotových planěk na oplocení domu.

Tímto svým jednáním měl způsobit škodu téměř 15 tisíc korun.

Policisté z obvodního oddělení Kraslice pětadvacetiletému muži sdělili podezření ze spáchání přečinů maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a poškození cizí věci.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na dva roky.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
uniweby

Hlavní zprávy

 

weby uniweby
seo uniweb