Karlovy Vary: Ženy se popraly na benzince. Jedna zaútočila i baseballovou pálkou

V polovině listopadu tohoto roku u jedné čerpací stanice v Karlových Varech měla nejprve přistoupit dvaadvacetiletá žena k o rok mladší ženě a zaútočit na ní basebalovou pálkou. Po několika úderech měla napadená žena útočnici chytit za vlasy, kdy následkem toho dvaadvacetiletá žena upadla na zem a z ruky jí vypadla pálka. Toho měla mladší žena využít, zvednout jí a několikrát ženu udeřit.

zprávy uniweb weby

Ve vzájemném napadání ženy pokračovaly a do útoku se měly přidat i další dvě ženy, které zde byly s nimi. Třiadvacetiletá žena měla jednu z žen táhnout za vlasy k vozidlu a dvacetiletá druhou kopnout do zad. Poté svého jednání zanechaly a až na jednadvacetiletou ženu z místa odjely. Ta utrpěla zranění, se kterým byla převezena do nemocnice k lékařskému ošetření.

Následující den se měla dvacetiletá žena dostavit k výslechu na místní policejní služebnu. Přímo do areálu obvodního oddělení policie jí přivezla o rok starší kamarádka, a to i přes zde umístěnou dopravní značku zákaz vjezdu všech vozidel s dodatkovou tabulkou mimo vozidla policie. Z tohoto důvodu byla policisty zastavena a kontrolována. Následnou lustrací bylo zjištěno, že za volant usedla i přes platný zákaz řízení všech motorových vozidel. Policisty poté rovnou následovala na oddělení k provedení dalších procesních úkonů.

Policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary - město sdělili všem ženám podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Jednadvacetileté a o rok starší ženě dále sdělili podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu a jednadvacetileté navíc ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

V případě prokázání viny hrozí dvaadvacetileté a o rok mladší ženě až tříletý trest odnětí svobody. Další podezřelé dvojici hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na dva roky.

nprap. Eva Valtová


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
uniweby

Hlavní zprávy

 

weby uniweby
seo uniweb