Karlovy Vary: Žena chtěla skočit z mostu

V úterý 27. prosince letošního roku bylo krátce po polední oznámeno na tísňovou linku 158, že za zábradlím na mostě v ulici Nábřeží Jana Palacha v Karlových Varech stojí žena, která z něj chce nejspíše skočit do řeky. Na místo se okamžitě vydalo několik policejních hlídek a zároveň byla v místě zastavena i vlaková doprava.


Jako první k ženě přijela policejní hlídka z obvodního oddělení Karlovy Vary-město ve složení pprap. Matouš Vrbka DiS., pprap. Bc. Vladislav Klimeš a pprap. Luboš Klouda. Policisté po příjezdu spatřili ženu, která stála za zábradlím a držela se už pouze jednou rukou. „Okamžitě jsme s ní navázali slovní kontakt. Povídali jsme si s ní a po chvíli se nám svěřila, že má osobní problémy a je rozhodnuta skončit se životem,“ uvedl pprap. Matouš Vrbka. Policisté s ženou, která měla navíc u zábradlí přivázaného svého psa, mluvili několik minut. „Opakovali jsme jí hlavně to, že všechno se dá vyřešit. A že žádné problémy nejsou tak vážné, aby si člověk kvůli tomu ublížil a přišel o to nejcennější, o život,“ doplnil pprap. Bc. Vladislav Klimeš.

Po několika minutách se policistům povedlo ženu přesvědčit, aby svého jednání zanechala. „Nakonec si žena svůj čin rozmyslela a pomohli jsme jí přelézt zábradlí. Jsme samozřejmě rádi, že to nakonec takhle dopadlo a nic se jí nestalo. Doufáme, že brzy vyřeší všechny své problémy a opět bude žít podle svých představ,“ uzavřel pprap. Luboš Klouda.

Následně byla žena z preventivních důvodů převezena Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. O jejího pejska se postarali strážnici Městské policie Karlovy Vary.

mjr. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
weby uniweb

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
seo uniweb