Karlovy Vary: Výtěžek charitativních koncertů je přes 160 tisíc korun

Muzikanti pomáhají - i přes aktuální pandemickou situaci se o víkendu podařilo uskutečnit první on-line koncert z KV ARENY. Páteční a sobotní vystoupení 10 interpretů mělo na kanálech YouTube a Facebook více než 16 tisíc zhlédnutí. Na pódiu se vystřídalo za dva dny téměř 100 účinkujících, kteří byli především z Karlových Varů.

VZP list a pros 2022

Ze svých domovů si tak mohli diváci zdarma poslechnout legendární karlovarskou kapelu CODA, pěveckou třídu Štěpánky Steinové, Milana Krajíce a mnoho dalších. Obyvatelé města, ale i přespolní a řada firem přispěla na dobrou věc více než 160 tisíci korun. Z výtěžku budou realizovány charitativní akce v domovech pro seniory, ale také v podobných sociálních zařízeních v Karlových Varech, část prostředků půjde i na handicapované sportovce.

„Jsem velmi ráda, že o livestreamovou akci byl takový zájem, podobný koncert bez diváků jsme připravili vůbec poprvé. Koncert Muzikanti pomáhají byl všem přístupný zcela zdarma, ale zároveň se jednalo o charitativní akci. Vybrala se opravdu vysoká částka, na které se podílelo nejen množství dárců z řad místních firem, ale zejména obyvatelé našeho města. Všichni dárci přispěli na dobrou věc a za to velmi děkuji, mám skutečně velkou radost, že přispělo na tyto bohulibé aktivity tak velké množství lidí. Ráda bych také poděkovala všem účinkujícím za skvělé vystoupení v takto náročných podmínkách, pořadatelům akce a zaměstnancům KV Areny,“ doplnila primátorka města Andrea Pfeffer Ferklová.

Koncerty je stále možné shlédnout v záznamu: https://www.youtube.com/watch?v=A6PQb9F8dLU (pátek), https://www.youtube.com/watch?v=7DMxBCm2qyI (sobota). 

Stále je také ještě možné přispět na transparentní účet 123-3328790257/0100.


Zdroj: Jan Kopál, tiskový mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary


NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
PolyMedia

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
seo uniweb