Karlovy Vary: Vloupal se do dvou vozidel

Ve středu dne 11. března 2020 ve večerních hodinách byli policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary – město vysláni operačním důstojníkem do ulice v Karlových Varech. Dle oznamovatele zde mělo dojít k vloupání do vozidla.

dezinfekce

Po příjezdu policistů se na místě zdržoval šestačtyřicetiletý muž. Ten se po chvíli doznal ke svým činům. Muž měl násilně vniknout celkem do dvou automobilů. Do jednoho toho dne a do druhého před několika týdny. Vozidla měl prohledat, ale nic neodcizit.  Svým jednáním však způsobil na poškození celkovou škodu ve výši kolem 10 tisíc korun. Policisté muži sdělili podezření ze spáchání přečinů poškození cizí věci a krádež ve stádiu pokusu.

V případě prokázání viny hrozí podezřelému muži trest odnětí svobody až na dva roky. 

Prevence:
Ve výše uvedeném případě majitelé neponechali ve vozidle naštěstí nic, co by mohl muž odcizit. Přesto policie chce upozornit na to, že kromě řádně zabezpečeného vozidla, by mělo být základním pravidlem každého řidiče, aby před opuštěním automobilu zkontroloval, zda v něm neponechal nic cenného, co by mohl zloděj odcizit. Neponechávejte v automobilu nic ani při krátkém odchodu do nákupního centra. Každý předmět viditelně umístěný ve vozidle působí na pachatele jako magnet a vozidlo pak nemusí ochránit ani to, že je zaparkováno na frekventovaném a dobře osvětleném místě. Auto není trezor a zloděj si bohužel nabídnutou šanci nenechá ujít.

 nprap. Eva Valtová

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 21.03.2020 13:000 +
 
Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese
Související
Nejčtenější

Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.

Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.

Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.

Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.

Thumb err:You must first call Open, OpenBinary or New.
Hlavní zprávy

 

NOVÝ RENAULT CAPTUR