Karlovy Vary: Soutěž o Nejhezčí vánoční okno

Jak bude letos vypadat vaše vánoční výzdoba? A jak si letos vyzdobíte svá okna? Až budete mít hotovo, pochlubte se. Letos máte pro svou adventní tvořivost jednu motivaci navíc. Město hledá totiž Nejhezčí vánoční okno v Karlových Varech. Soutěž vyhlašuje ve spolupráci s Vánočním domem v Doubí.

zprávy uniweb weby

Až v příštích dnech dokončíte adventní výzdobu svého okna, dílo vyfoťte a snímek pošlete mailem na adresu fotosoutez@mmkv.cz nejpozději 10. prosince 2019. Pokud zaujmete porotu složenou ze zástupců organizátorů, můžete vyhrát finanční prémii ve výši jeden až pět tisíc korun. Vybrána budou tři díla a vítězové budou vyhlášeni a odměněni v neděli 22. prosince v průběhu doprovodného programu vánočních trhů na Mlýnské kolonádě.

Pravidla soutěže o Nejhezčí vánoční okno
Soutěž je určena obyvatelům města Karlovy Vary, každý účastník může přihlásit jedno dílo. Soutěžní fotografie vyzdobeného okna na objektu v Karlových Varech o datové velikosti minimálně 1 MB a maximálně 5 MB je nutné zaslat do 10. 12. 2019 na fotosoutez@mmkv.cz. Připojte své jméno a adresu, na které se vyzdobené okno nachází.

Autor souhlasí s tím, že město smí oceněná díla bezplatně a neomezeně využívat na svém webu, facebookovém profilu a Karlovarských radničních listech.

Zdroj: Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
SZO

Hlavní zprávy

 

seo uniweb