Karlovy Vary: Při snaze pomoci byl málem obviněn ze způsobené nehody

Oznámení středečního večera (6.10.2021) týkajícího se nabouraného vozidla v Poděbradské ulici, přivedlo strážníky k zajímavému případu. Řidič sedící ve vozidle škoda Felicia nebyl ve skutečnosti řidič, ale v důsledku okolností svědek, který se snažil skutečnému řidiči, který vlastně také nebyl řidič, pomoci.

zprávy uniweb weby

Krkolomná věta popisuje realitu, s níž se strážníci na místě potkali. Mladý Moldavan, který nevlastní řidičské oprávnění a strážníkům se na místě nemohl vyjma ofocených dokladů v mobilu ani nijak prokázat, usedl do vozidla, s nímž v uvedené ulici naboural. Poničil přitom dopravní značení a dalším nárazem do zděného plotu si pravděpodobně prorazil i olejovou vanu. Třešničkou na dortu bylo přiznání mladého Moldavana, že se na území ČR nachází nelegálně. Strážníci případ pochopitelně hned z několika porušení zákonů předali kolegům z Policie ČR.

A jak to bylo s tím dalším (ne)řidičem? Třicetiletý muž ze Sokolova se dle svého tvrzení pouze snažil nešťastníkovi pomoci a vymanévrovat s vozidlem, přičemž v daném okamžiku na místo dorazili strážníci, což potvrdil i skutečný viník.


Zdroj: MP Karlovy Vary

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
29. SEZONA ČNSO

Hlavní zprávy

 

weby uniweb