Karlovy Vary: Policie pátrá po pohřešované 14leté dívce

Policisté v Karlovarském kraji pátrají po pohřešované 14leté dívce z Kadaně, která je přibližně 160 cm vysoké střední postavy a má tmavé hnědo-černé rovné vlasy po ramena.

A nebuďte smutnej, Vaňku! aneb 85 setkání s Václavem Havlem

Další informace k pohřešované dívce naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla osoba nalezena).

Pohřešovaná dívka byla v pondělí 18. října letošního roku převezena z Chebu do organizace SOS Sluníčko Karlovy Vary – Dvory. V pátek 22. října odešla společně s několika dalšími dětmi na dětské hřiště nacházející se u panelových domů v ulici Svatošská. Po chvíli začala z hřiště odcházet, proto se za ní vydala pečovatelka organizace. Ta jí ovšem následně ztratila z dohledu. 

Pohřešovaná dívka měla na sobě v době odchodu z dětského hřiště černou koženkovou bundu do pasu, melírované elastické tepláky šedo-bílé barvy a na nohou měla černo-bílé sportovní boty. V uších měla mít výrazné kruhové náušnice.

V pokoji pohřešované dívky byl v neděli 24. října nalezen dopis, ve kterém psala o svých problémech a možném sebepoškození. Z tohoto důvodu je dívka v ohrožení života. 

Pohřešovaná dívka neužívá žádné léky.  

V případě jakýchkoliv informací k této pohřešované osobě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
3. Koncert ČNSO

Hlavní zprávy

 

weby uniweb